Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Черв 2012

Мотоцикли і стереотипи

Читайте більше в рубриці Діана Браславська - колонка
 

Нещодавно, перемикаючи канали, натрапила на цікавий відеосюжет про жителів Китаю, в яких основним транспортним засобом є двохколісні. Провівши паралелі з Україною, зрозуміла, що в більшості випадків на думку жителів сильно впливають стереотипи.

 

moto 2

 

В Піднебесній використання двохколісної техніки не є чимось екстремальним. На мотоциклах, мопедах, скутерах та моторолерах їздять всі, часто своїми великими сім'ями. І звичайний мешканець Китаю навіть не задумується над тим, що він займається чимось дуже небезпечним. Чому ж тоді у нас вважають, що лише божевільні купують собі мотоцикл?

 

moto 2 1

 

Звичайно, можна почути безліч аргументів, що в Черкасах небезпечно їздити, та й дороги не сприяють безпечному руху. Але в тому ж Китаї дороги порівняно з нашими - суцільний жах! Важливий момент, який впливає на кількість мототехніки на дорогах – стереотипи. Який образ спадає на думку звичайному черкащанину при слові «байкер»? Цілком негативний, побудований на фільмах на зразок «Божевільного Макса» чи «Харлі Девідсон та Ковбой Мальборо». Але в реальності все навпаки. Люди, які купують двохколісну техніку, - успішні й сформовані особистості. Ніякі вони не бандити, а їх божевілля полягає лише в тому, що вони відважились побороти серйозний соціальний бар'єр. Можливо, багато хто думав про те, щоб приєднатись до моторуху, однак вкладені в голову роками думки, не дають цього зробити.

 

Варто також звернути увагу на стереотип про ненадійність мотоциклів. Однак він побудований ще на старих радянських «Іжах» та «Явах», від власників яких за кілометр тхне бензином. Та й взагалі, руки в них по лікоть в маслі, адже мотоцикл виходить із ладу через кожні 50 км. Насправді сучасні мотоцикли вже давно перегнали своїх товаришів-автомобілів по технологіях, надійності та якості збору. Які машини середнього класу можуть за шість секунд розігнатись до 200 км/год без жодної копійки, вкладеної в тюнинг? Які машини, оснащені підвісками, здатними працювати одночасно і на бездоріжжі, і на асфальті? Звичайно, можна знайти якісь ексклюзивні чотирьохколісні типу Koenigsegg, але ми говоримо про доступну мототехніку.

 

moto 3

 

Мотоцикл не лише дає можливість отримувати величезне задоволення від їзди, а ще й дає безліч переваг при утилітарному використанні. А це взагалі відсутність будь-яких пробок в час-пік! То чи не варто задуматись?

 

Фото: Ruslan Ramos

Поділіться з друзями: