Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Січ 2015

Кожного ранку прокидатися кращими

Читайте більше в рубриці Діана Браславська - колонка
 

Добре починати рік з чогось нового. І мова йде зовсім не про речі, мова йде про звички. Добре починати рік з того, що одного зимового ранку додати до своєї внутрішньої характеристики нову звичку, яка буде лише на користь. Наприклад, не нервуватися через дрібниці: стрілки на дорогих колготах, не помита кружка брата, сніг, який мете в лице.

З кожним роком треба кращати, а не деградувати в іншу сторону й нервувати себе та оточуючих. Головне мета людини в житті – знайти себе, не зашкодивши при цьому іншим. Адже так неприємно спостерігати, коли доросла людина, поводить себе, як 12-літній підліток, і ображається через дрібниці або свариться з різними людьми.

Ми не ідеальні. Бог не задумував створювати людиною ідеальною. Він дав їй право вибору з самого початку. То чому ж не вибирати те, що піде нам лише на користь? Важко спостерігати за тим, як люди, які не спроможні вживатися з собою, не дають життя й іншим. І знаєте що? Не варто чіпати таких людей, це їхній власний вибір.

Я нічого не одобрюю і не засуджую, у мене свого бруду по горло. І якщо я очищу світ на маленьку плямку "себе", світові цього буде достатньо. Врятуй себе - і вистачить з тебе.

І, підбиваючи підсумок, хочеться сказати лише одне: старайтеся кожного ранку прокидатися кращими, адже у Бога "нещасних та ображених" і без нас вистачає.

 

Фото www.contenton.ru

Поділіться з друзями: