Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Груд 2013

Константа і змінна

Читайте більше в рубриці Діана Браславська - колонка
 

Розумний дядько Антон Чехов одного разу сказав: «Якщо вам немає про що писати, то пишіть про це». І дядько не помилився. Час від часу у кожного настає такий період чи то стадія, коли ти сидиш у ступорі і не знаєш, що писати. А писати ж так хочеться, що хоч вовком вий! І ось ти сидиш з відкритим вордівським документом чи розгорнутим зошитом і заглядаєш туди, дивишся на нього, як баран на нові ворота. А нічого так і не відбувається. Що ж тут поробиш...

Однак вихід з безвихідних ситуацій завжди там, де й вхід. Навіщо придумувати щось нове, якщо можна пригадати старе?

Завжди можна написати про те, у чому ти найкраще розбираєшся. Тоді у своїй справі ти будеш найкраще обізнаною, зможеш вдало оперувати розумними словами. До того ж, розповідь про улюблену справу може настільки захопити, що ти вже просто не відірвешся від того листка і сидітимеш над ним, як Лео над Розою у «Титаніку». Зовсім неважливо у чому ти профі - у змішуванні коктейлів, плаванні під водою, збиранні дизельних двигунів чи складанні будиночків із сірників. Ти профі. Це головне.

Можна написати те, що тебе вразило. Ось ти йшла у магазин, а по дорозі побачила песика, який шукав їжу. Оп! Це ж нова тема! «А його хтось годує? Скільки всього собачих притулків у моєму місті? Чи допомагає влада? Чи багато тварин забирають з притулків? А які щеплення необхідно робити?». І песику добре, бо він став зіркою статті, і ти задоволена, бо песик - зірка.

Історії з минулого - вони або смішні, або повчальні. Інших немає. Хто б вам що не говорив, і як би вам це не доводив. Завжди можна написати про те, як історія з минулого вплинула на твоє теперішнє життя, або якою б ти стала, якби вона не відбулася. Минуле – дивна річ, про нього можна довго сперечатися і сотні разів переосмислювати, проте жодного разу не змінити. Пиши про минуле, і про те, що ти вдячна йому за те, що у тебе є теперішнє та майбутнє.

І коли тобі скажуть, що щось неможливо, просто пам'ятай: те, що для одного константа, для іншого – змінна.

 

 

Фото www.mortgagerates.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему