Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Бер 2014

Чому важко бути дівчиною?

Читайте більше в рубриці Діана Браславська - колонка
 

Що б там не говорили представники сильної статті і як би сильно не гримали кулаком по столу, однак дівчатам живеться не так легко, як здається. Чому?

Варто було б добре помізкувати  та з’ясувати правдивість цієї заяви. Отож.

1. Щодня (ну коли вже зовсім лінь, то через день) доводиться проводити ретельну епіляцію ніг, рук, одним словом, всього волосяного покриву, що знаходиться не на голові.

2. Щомісяця доводиться відвідувати корекцію нігтів, вій, волосся, коротше кажучи, що у кого є «не своє». Варто зазначити, що ці процедури ох які не дешеві, і щасливі ті, кому не доводиться їх відвідувати.

3. Якщо дівчина - студентка, яка вранці прокидається на пари, то за статистикою їй доводиться прокидатися на півгодини раніше за хлопців, своїх одногрупників. Адже їй доводиться з самого ранку стикатися з безліччю проблем, які як сніг звалюються на голову: ранковий душ; заломлене волосся, яке необхідно випрямити; макіяж, який доводиться декілька разів коригувати, бо «стрілка пішла не рівно», «туш замазала половину щоки»; гардероб… те, що звечора дівчина планувала одягнути, як правило, наступного ранку виявляється «профнепридатним», а вибору особливого немає, бо у шафі, як завжди, немає чого одягнути.

4. Народжуваність. Один з фактів, який лякає половину дівчат. Нудота, постійна зміна настрою, ненажерливість, плаксивість – до, та невиспані ночі, недоплакані сльози, недоварений борщ – після. А ще маленьке щастя, яке вередує просто так.

5. Постійна підтримка репутації, яка виявляється у наступному: готування борщів-пельменів; прибирання квартири, дому, саду.

6. А ще ж потрібно інтелектуально розвиватися: співати або танцювати, або грати на музичному інструменті, або вишивати, або займатися спортом. І книги читати, багато книг.

 

І зрештою, знаєте що, прочитавши все вище написане, доходиш до висновку, що бути дівчиною важко… Але, Боже мій, до чого ж приємно!

 

 

P.S Окрема подяка хлопцям, які люблять нас, дарують квіти, водять у кіно, грають для нас на гітарі, витримують сотні істерик на день, обіймають і цілують на вечір, захищають нас, будують нам дім, дають кошти на тисячі не потрібних дрібниць і ще й при цьому дякують за те, що ми є.

 

 

 

Фото: http://wallike.com/

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему