Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Лист 2013

Carpe diem!

Читайте більше в рубриці Діана Браславська - колонка
 

Cьогодні вкотре переконалась, що ніколи не пізно зупинитися та запитати себе: справою я займаюся чи дрібницями? Кожного ранку ми прокидаємось, кудись поспішаємо, не встигаємо поснідати, наздоганяємо автобус, лаємо все та всіх на світі, нудьгуємо на роботі, повертаємось додому, щоб знати, що завтра знову все почнеться cпочатку.

Для більшості людей більшість днів у році нічим не запам'ятовуються. Вони починаються і закінчуються.

Однак почати життя з нуля досить легко, набагато складніше вийти з мінуса. Адже кожна людина сама собі колесо фортуни і чорт із табакерки, єдина і неповторна причина власних проблем. Це лише збоку здається, немов світ переповнений цими у всьому винними людьми. Він, можливо, і переповнений, однак це несуттєво.

Коли одягаєш сорочку і нижній ґудзик застібаєш неправильно, то всі інші ґудзики будуть застібнуті неправильно. У житті буває багато помилок, які самі по собі є не помилками, а наслідком застібнутого неправильно першого ґудзика.

Неможливо прокинутися вранці сильною людиною. Я б хотіла так, але це неможливо. Зате можна припинити битися головою об одну й ту ж стіну і змінити напрямок руху. Якщо немає дороги на північ, то завжди можна піти на схід. Земля у будь-якому випадку кругла, і рано чи пізно кожен прийде до того, до чого, зрештою, повинен прийти.

Зараз я шкодую лише про одну річ: що десь п'ять років тому до мене хтось не підійшов і не сказав: «Ніколи не пізно стати тим, ким ти хочеш бути. Немає часових рамок. Почни, коли захочеш. Ти можеш змінитися або залишитися такою, як ти є. Для цього немає ніяких правил. Ми можемо зробити кращий або гірший вибір. Сподіваюсь, ти зробиш кращий. Сподіваюсь, ти побачиш багато дивовижних речей. Сподіваюсь, ти зустрінеш людей з різними поглядами на життя. Сподіваюсь, ти будеш пишатися своїм життям. А якщо ні – сподіваюсь, у тебе вистачить сил почати все з початку».

Ніколи не пізно запитати себе, справою я займаюсь чи дрібницями? Рвіть троянди, поки не пізно. Сarpe diem!

 

 

 

Фото underthedohasun.wordpress.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему