Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Січ 2015

Будь людиною

Читайте більше в рубриці Діана Браславська - колонка
 

Що головне в людині? Що головне в житті?

З самого дитинства пам'ятаю, як батько казав: "Залишайся людиною. Будь твердим і справедливим, будь сильним і витривалим, і будеш людиною повсякчас. І поважай ближніх своїх - тобто, залиш їх у спокої і дозволь самим вершити своє життя".

 

Ще змалку мене дратували люди, які намагалися чогось мене вчити, не маючи при цьому необхідних якостей. Вони робили це просто так, для вигляду, мовляв, "дивись який я". І при цьому переставали бути людиною і ставали доморощеним егоїзмом.

 

Ну а ти, той, хто читає, будь людиною. Будь стійким і терплячим. Якщо зараз мене запитають "Що головне в людині?", я відповім: "Совість і честь". Бо коли навколо несправедливість і в людях більше бруду, ніж на вулицях, твоїм останнім притулком має стати свідомість, що ти не причетний до цього. Коли падають голови - не опускай своєї.

 

Я б дуже хотіла, нерозумно звучить, але хотіла б, щоб люди поважали чужу самотність і не лізли в душу, не витерши при цьому чобіт. І коли б любили, то любили б так, що сонце мерхнуло б у своїй величі. Я не хочу нав'язуватися, не хочу за інших вирішувати. Але може, в цих рядках хтось побачить себе.

 

Я кажу вам: будьте, тривайте, лунайте, продовжуйте, живіть на повну, любіть відчайдушно, смійтеся щиро і, падаючи збитими в кров колінами на просолену від сліз землю, знайдіть сили встати.

 

 

Фото 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему