Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Боривітер - колонка

Боривітер - колонка

Вважає, що зараз відбувається вибудова віртуальної Вавилонської вежі на цеглинах аккаунтів соціальних мереж.

Ви помічали, як змаліли наші мрії?

Мені було завше дивно, що в "Тарасі Бульбі" увагу закцентовано на патріотичній лінії, а лірична уривається з синовбивчим пострілом Тараса. Адже це фундаментальна дилема. Гоголь просто розділив Ісуса навпіл. Альфу протиставив Омезі. Любов – покорі.

Перші офіційно зафіксовані вибори пройшли в Едемі. Але оскільки свій бюлетень-яблуко виборці зіпсували, то ОВК у складі Яхве, Люцифера та Гавриїла вигнала Адама з Євою з засідання і призначила перевибори. З того часу так і повелося, що люди дуже відповідально ставляться до процедури обрання кого чи чого–небудь. З того часу головна проблема, що насправді вибору немає. Ми маємо гру сценаріїв, але їх автор один. І вибір сценарію нагадує клацання пультом телевізора.

Посполиті знову в задумі. Кого ж, курва, обрати до парламенту? Позбавлення папірця для голосування розділу «проти всіх» змушує багатьох політичних асексуалів-традиціоналістів долучатися до електорального коїтусу. І тут починається справжня Камасутра. Усі гравці (мовою лицарів кодексів і статей – суб’єкти виборчого процесу) намагаються вграти один одного з такою вправністю, що відслідкувати, врешті-решт, хто тут хлопчик, а хто – дівчинка, стає проблематичним.

27 серп 2012

Коли вже котрий день дощ. Коли небо померло і вкрилось сірими хмарами. Коли в кишенях співає вітер. Коли п'єш десяту чашку кави і не відчуваєш її смаку. Коли, той кого ти любиш, вважає тебе нікчемою. Коли ти вже не певен чи любив насправді коли-небудь. Коли помирає близька тобі людина. Коли сльози з'являються самі, і їх не хочеться стримувати. Коли сіренький котик не встигає втекти з-під коліс авто. Коли політ птаха обривається безглуздим пострілом. Коли треба обирати між погано і огидно. Коли дитячим болем і сльозами заробляється добробут і статус. Коли хочеться стати на вузьку смужку бетону, що відгороджує дах від безодні і зробити крок їй назустріч… Тоді, коли усе це хочеться, приходить страшне питання – НАВІЩО?

Вчергове кардіофілія накрила рідне місто. Складається враження, що ми живемо у вивернутому капіталістичними нутрощами СРСР. Похмурі обличчя парубків, що купляють листівки-валентинки з нагоди надцятої річниці Гендерної революції і очікувально-загадкові посмішки дівчат. Ну просто тобі прелюдія до 8 березня!

Молодь і село – ці слова в недалекому майбутньому можуть стати антонімами.

Новий рік – це завжди сподівання чогось кращого.

Попередній діагноз геополітичного продукту під назвою «Україна» викликав ряд запитань у віртуальних чомучок. Частина інтернет-планктону не змогла подолати семантичні мінні поля і це добре, бо для нетренованого мозку далі буде ще гірше. Тому наразі рекомендую їм почитати Леніна і Гітлера, а потім через Мао переходити до французьких шістдесятників.

Речі мають називатися своїми іменами – закон законом, війна війною, вбивство вбивством. Інакше або вони змінюють свою функцію, або мова - свою семантику.