Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Груд 2011

Згубний вплив антипремії «Будяк року»

Читайте більше в рубриці Анатолій Бабак - колонка
 

Своєрідною чорною міткою стає щорічна антипремія «Будяк року» для її лауреатів – посадових осіб та державних органів, які найбільш старанно порушували права людини протягом року. Більшість володарів цієї ганебної нагороди мають проблеми в бізнесі, їх звільняють з посади, а деякі навіть потрапляють в СІЗО.

Про це повідомили українські правозахисники на прес-конференції в УНІАН. Такі лауреати «Будяка» як Леонід Черновецький, Віктор Ющенко, Геннадій Москаль, Едуард Гурвіц, Анатолій Могильов, Валерій Хорошковський та інші нині звільнені зі своїй тодішніх посад.

Мало того, екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко, який був першим і єдиним серед усіх лауреатів, хто взяв до рук гілку будяка, сьогодні взагалі перебуває в СІЗО. Сама антипремія – це диплом із переліком «заслуг» і справжня гілка будяка, зірваного на Олегівській горі, що в Києві. Цікаво, що всі «Будяки» з дипломами надсилають їхнім володарям кур’єрською поштою.

Довідка: Антипремія «Будяк року» заснована 6 років тому й існує лише в Україні. Її лауреатів визначає Експертна група Української Гельсінкської Спілки з прав людини, до якої входять правозахисники, літератори, журналісти.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему