Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Бер 2012

Українець Олександр Спірко – абсолютний чемпіон світу з боксу

Читайте більше в рубриці Анатолій Бабак - колонка
 

Молодий український боксер Олександр Спірко днями здобув титул чемпіона світу IBF (Інтернаціональної Боксерської Федерації) у середній вазі (вікова категорія до 25 років). Це вже третій міжнародний титул киянина аспіранта Міжрегіональної академії управління персоналом. Таким чином, він отримав неофіційне звання абсолютного чемпіона світу з боксу серед молоді.


У боксерському поєдинку за звання чемпіона світу за версією IBF Олександр Спірко переміг спортсмена з Грузії Беку Шуцідзе. Бій проходив у Києві в рамках міжнародного турніру з професійного боксу «High Power». Протягом усього поєдинку український боксер мав перевагу над суперником у швидкості й техніці. У підсумку після десяти раундів одноголосим рішенням суддів перемогу здобув Олександр Спірко.


«Бій загалом вдався, усе, що я планував по техніці – втілив у життя. Шкода лише, що не вдалося завершити поєдинок достроково. У майбутньому намагатимусь виправити свої помилки», – зазначив Олександр Спірко після бою.


На сьогодні цей 23-річний боксер виступає під егідою відразу двох українських промоутерських організацій – компанії братів Кличків К2 Promotions і Національної Ліги професіонального боксу України. Нині Олександр має відразу три титули чемпіона світу: крім IBF, він також володіє поясом за версією WBC (Всесвітньої Боксерської Ради) у першій середній вазі (до 24 років), а також за версією ІВО серед молоді (до 25 років) у першій середній вазі (до 69,9 кг).


Цікаво, що донині одночасно володіти всіма значимими поясами професіонального боксу у такому віці в світі не вдавалося нікому. Тим приємніше, що таким володарем почесного звання «абсолютний чемпіон світу» став український боксер. Послужний список Олександра Спірка на сьогодні складає 14 поєдинків, 14 перемог, із яких 7 нокаутом.


Слід зауважити, що, крім головного поєдинку, того вечора відбулося ще два титульні бої за участю боксерів – вихованців заслуженого тренера України Олександра Ліхтера. В обох перемогу святкували українці. У ваговій категорії до 57,1 кг титул Інтерконтинентального чемпіона за версією WBF здобув Тімур Ахундов, здолавши угорця Арпада Вааса. А у вазі до 72,5 кг Віталій Копиленко переміг росіянина Василя Тарабарова, здобувши пояс Інтерконтинентального чемпіона за версією WBF.

 

Фото надане прес-службою турніру

Поділіться з друзями: