Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Бер 2012

Особиста обіцянка Віталія Кличка

Читайте більше в рубриці Анатолій Бабак - колонка
 

Нещодавно під час зустрічі з переможцями всеукраїнського молодіжного конкурсу «Оздорови суспільство» легендарний український боксер Віталій Кличко пообіцяв мені, що перед тим, як піде зі спорту – обов'язково проведе як мінімум один бій.


Сам захід відбувався в приміщенні посольства Німеччини в Україні. Під час зустрічі більше години велися розмови про необхідність залучення української молоді до вирішення нагальних суспільних проблем в Україні тощо. Головними доповідачами були гостинний і привітний Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ганс-Юрґен Гаймзьот і наший чемпіон світу Віталій Кличко.


Не хочу розповідати деталі зустрічі, бо говорили, грубо кажучи, ні про що. Усе це схоже було на передвиборчу агітацію Кличка старшого. Зауважу, що молодим конкурсантам була надана можливість ставити запитання Віталію, на що той намагався повноцінно відповісти. Загалом боксер дуже часто жартував, наводив приклади зі свого життя. Словом, власним прикладом демонстрував як треба досягати мети, як стати успішним.


Цікаво, що Віталій намагався говорити українською, хоча було помітно, що це йому дається дуже нелегко. Найцікавіше відбувалося після офіційної частини. Журналіст «Нового каналу» запитав, чи знайомий Кличко з віршами Шевченка, і чи не міг би він продекламувати рядки з якогось його твору. Боксер відповів, що, звісно, вчив поезію Кобзаря в школі, проте декламувати на камеру відмовився, щоб «не перетворювати спілкування у виставу».


Саме тоді вдалося й мені поставити Віталію Кличку питання, яке мене найбільше цікавило – «Чи не збирається 40-річний суперваговик полишати спортивну кар'єру?». Далі подаю розшифровку нашого короткого діалогу:


– Чи будете Ви завершувати спортивну кар'єру?


– Буду. Але коли збиратимусь це робити – обов'язково про це скажу.


– Це станеться через рік, два чи, можливо, півроку?


– Це буде дуже скоро. Коли конкретно? До цього я дам спеціальну прес-конференцію, де скажу: «Знаєте, хотів би всім подякувати, але все – закінчую спортивну кар'єру й переключаюся тільки на політику».


– Перед тим ще буде бій, хоча б один-два?


– Буде! Можу Вам пообіцяти! (сміється)

 

 

Фото прес-служби Фонду братів Кличків

 

Поділіться з друзями: