Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Груд 2011

Легендарні "гарячі перці" приїдуть в Україну

Читайте більше в рубриці Анатолій Бабак - колонка
 

Влітку наступного року після Євро-2012 до Києва вперше в історії завітає легендарний американський рок-гурт Red Hot Chili Peppers.

Концерт запланований на 25 липня й відбудеться на відновленому НСК «Олімпійський». Зірки виступлять у Києві в рамках свого всесвітнього туру й представлять українським шанувальникам, крім відомих хітів, новий альбом «I’m With You».

Контракт про виступ RHCP у Києві був підписаний 14 грудня під час прес-конференції в НСК «Олімпійський». Цікаво, що на 2012 рік «перці» запланували 40 виходів на сцену, 19 із яких у Європі: Великобританії, Швейцарії, Франції, Нідерландах, Бельгії, Росії тощо. В Україні ж їхній концерт відбудеться в рамках щорічного музичного фестивалю «Tuborg GreenFest».

Квитки на легендарний рок-гурт з’явилися в продажу на початку грудня. Їхня вартість – від 300 до 2 500 гривень.

«У перший же день відкриття продажу квитків українські сервери не впоралися, і нам довелося підключати додаткові. За перший тиждень ми продали більше білетів, ніж Санкт-Петербург і Москва разом», – зазначив Микола Ісідоров, директор концертного агентства «Мельниця Інтернешнл».

Очевидний той факт, що в Україні чимало шанувальників Red Hot Chili Peppers і цього концерту вони чекали вже давно. Проте сам гурт сюди їхати не збирався, доки в Києві не з’явилася громіздка арена світового класу.

За словами Миколи Ісідорова, перемовини тривали протягом півроку, однак вирішальним стало відкриття в столиці реконструйовано го стадіону НСК «Олімпійський».Тепер організатори обіцяють таке грандіозне шоу, якого Україна ще не бачила. Задля цього з Європи на 30 вантажівках привезуть спеціальне обладнання, що забезпечить якісний звук і світло-ефекти. Кажуть, над монтуванням сцени й концертного майданчика працюватимуть 150 робітників протягом трьох днів.

Представники головної спортивної арени країни запевняють, що стадіон повністю готовий прийняти у себе зірок такої величини.

«Тут вже було проведено футбольний матч та урочисте відкриття на 70 тисяч людей, – розповідає директор ДК «Укрспортарени» Володимир Генінсон. – Цей стадіон пам’ятає багато концертів. 100 тисяч глядачів тут збирала Алла Пугачова. А останній великий концерт на «Олімпійському» пройшов у 2007 році, коли виступав Джордж Майкл. Зараз для нас – велика честь приймати концерт, який розпочне новий етап в житті стадіону».

Організатори сподіваються, що після Євро-2012 і концерту RHCP з-за океану на Україну подивляться зовсім по-іншому. Тому вони не виключають, що після цього до Києва приїдуть й інші легендарні світові зірки.

Довідка: Red Hot Chili Peppers – американських рок-гурт, створений у 1983 році в Каліфорнії. У музиці поєднуються елементи альтернативного року, фанку, панк-року і психоделічної музики. RHCP – володарі семи музичних нагород Греммі. У світі продано приблизно 85 мільйонів копій їхніх альбомів. Нині вважаються одними з найкращих рок-музикантів світу за всю історію.

Поділіться з друзями: