Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Лист 2013

Дітям секс не потрібен

Читайте більше в рубриці Анастасія Федченко - колонка
 

В орендованій квартирі у мене немає телевізора. Точніше, він є, і навіть використовується за призначенням: як підставка під сумку, полиця для книжок та одягу. А ось дивлюся телевізор, коли буваю у мами. Точніше, «дивлюся» - не надто вдале слово. Я його вмикаю, клацаю різні канали, розумію, що моя психіка нічого з тої маячні не витримає, і вимикаю. Дуже рідко трапляються більш-менш цікаві фільми, іноді дивлюся новини.

Минулої суботи о 8 ранку трапилась мені одна з програм на одному з каналів. Говорили з учасниками про те, скільки разів на місяць кожен із них займається сексом. Програма була пересічна, не «про це», не якась «школа сексолога» (я з аналогією до школи Комаровського). Тому тема досить двозначна. Та і час... Пригадую себе у дитинстві. 8:00 – то був уже «середній» ранок. Десь о 6:00-7:00 починалися мультики і дитячі програми, тривали вони до 9:00-10:00. Тому о цій порі я дивилася телевізор, особливо в прохолодну пору року. Я розумію, що канал не позиціонує себе, як дитячий, і програма теж не для малечі. Але цілком логічно припустити, що в цей час за екранами чимало дітей. А їм, я переконана, секс не потрібен.

А якщо й потрібне статеве виховання, то явно не з єхидними жартами ведучої на тему: «У тєбя секс бил 4 раза в мєсяц, а твоя жена гаваріт, что у нєйо бил 5 раз в мєсяц. Ні панятна, с кєм у нєйо бил етат 1 раз. Я ні на што нє намєкаю...». Справедливо буде сказати, що перед епічними розмовами про те, скільки в кого, ведуча щось таке сказала про дітей, але щось настільки незрозуміле, що годі було почути й усвідомити.

 

Я розумію, що нині діти дещо більше акселеровані, ніж навіть моє покоління в їхньому віці, і «далі буде», але справа ж не в розвиткові. Справа в тім, що десь на перших курсах університету мене вчили, що ЗМІ мають виконувати кілька функцій: «інформувати», «учити», «розважати». Жодної із них ця програма не виконує. І, на жаль, не вона єдина.

 

 

Фото multoz.ru

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему