Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Квіт 2013

Звички

Читайте більше в рубриці Алла Плахтій - колонка
 

Кажуть, якщо 21 день поспіль робити щось одне й те ж (наприклад, бігати ранком), це вже стає звичкою. У нас є безліч справ, думок та рефлексів, без яких ми вже не ми, але це просто наші звички.

Ранком пити каву, бо «якщо ж не вип'ю, ходитиму в'ялий весь день» , посміхатися чужим людям попри власне бажання, а на рідних зривати гнів, і говорити ввечері коханій людині «я так втомився за весь день, не чіпай», ніби ніхто, окрім тебе не стомлюється більше...

 

Це звички. Впилися в мозок так, ніби нічого не зміниш. Найстрашніше – людина до всього звикає. Через це навіть не намагається нічого змінити.

 

Але існує єдиний аспект, за який я люблю звички. Вони показують істину у твоєму житті. Чи було колись таке, що ти бачиш одну людину кожного дня, спілкуєшся, але не надаєш великого значення цій людині у твоєму житті? Тоді ця людина їде. Ти не бачиш її день, два, три... - щось не так. Не звично. Далі починаєш сумувати. Потім розумієш, що просто скучаєш. Що це не звичка була, бачити цю людину кожного дня, а необхідність!

 

І ця необхідність ніколи не перейде до розділу "звички", бо з тим, коли немає поруч найдорожчої людини, жоден у світі миритися не буде.

 

Фото: static.akipress.org

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему