Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Квіт 2015

Весна ніяк не приходить

Читайте більше в рубриці Алла Плахтій - колонка
 

Якби усі навколо не чекали так довго і трепетно прихід весни після піврічних холодів, то це б знецінило весну і відродження природи. Адже важливо те, що довго чекаєш і чого прагнеш. І Бог створив тепло і холод, аби ми вчилися бути вдячними.

Усі знають приказку про чоловіка, який плакав, бо не мав чобіт, аж доки не побачив чоловіка, який не мав ніг. Іноді людські бажання стають вище вдячності і цінності того, що маємо. Часом я теж купилася на ілюзію обману «бажання-вдячність». Забуваючи дякувати кожного дня Творцю і Всесвіту, росте «голод» як чорна діра. І ненаситність стає нестерпною, майже вічною.

Але одного ранку я подумала про тих, хто не прокидається на м’якій перині, хто не має змоги присвятити день улюбленій справі свого життя і хто взагалі не може встати і не має вибору. На жаль, такі люди є. Не хочу розводити банальщину про те, наскільки ми щасливі, що можемо робити і те, і інше, бо кожен щасливий настільки, наскільки дозволяє собі таким бути.

Для людської душі не має обмежень. Думками ми можемо будь-якої миті опинитися де завгодно і біля кого захочемо. І не потрібно забувати, що саме думка породжує дію, а дія – подальше життя.

 

І для щасливих людей весна ніколи не прийде, бо вона нікуди не йшла. Весна завжди залишається у серцях щасливих.

 

 

Фото desktopwallpapers

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему