Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Серп 2012

Сильні люди

Читайте більше в рубриці Алла Плахтій - колонка
 

Сильні люди, вони на те й сильні, щоб мовчки, без натяків все пережити, не затягнувшись жодною сигаретою, не випивши зайвої чашки кави, просто взяти і пережити…

Не знаю, кому належить попередній вислів, але ці слова вже більше року підтримують мене більше, аніж банальні фрази оточуючих «та всьо буде харашо». Я знаю, що буде. І зараз все добре. Але  треба не слова, а підтримка. Підримка-слова – це, звісно, дуже мило, але не більше. Ніщо не проявить людину краще, аніж дія.

 

Але зазвичай щедрі на слова – неспроможні до дії, а коли немає що сказати, вони просто йдуть. І попередньо сказані слова підтримки йдуть за ними, розсіюючись як сигаретний дим - поволі, залишаючи гіркий присмак у горлі (пасивні курці зрозуміють мене).

 

І що робити, коли люди йдуть, слова розвіюються, і горло від тієї гіркоти висихає…? Нічого не робити. Бо той, хто пішов, вже не зрозуміє. Можливо, прийде ще колись, але не зрозуміє тебе. Тому зараз залишається бути сильним, нічого не зробивши. Так, може це й парадоксально. Та сила полягає в тому, щоб залишитися на своєму місці до останнього, попри потоп, грім чи вогонь, не змінювати принципи.

 

Люди приходитимуть, деякі залишатимуться, знову йтимуть. Але ти побачиш біля себе людину, яка також залишатиметься на своєму місці, нікуди не буде бігти, як інші. То буде твоя людина – сильна.

 

Зображення: freakingnews.com

Поділіться з друзями: