Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Квіт 2013

Щасливі

Читайте більше в рубриці Алла Плахтій - колонка
 

До кожного в певний час приходить нав'язлива ідея УТІКТИ. Покинути все і всіх і просто зникнути на якийсь відрізок часу. Здається, такі почуття виникають тоді, коли тебе взяли міцно «у свої палкі обійми» образи, проблеми, перешкоди.

Чому так буває? Тому що Господь створив людину вільною. А все, що нібито створює нам проблеми, бере нас у свої пута рабства.

 

Тому так важливо залишатися вільним завжди і всюди! Якщо хтось зіпсував тобі настрій, ти просто піддався цій людині – склав зброю без бою, як то кажуть... Але парадоксально те, що ніхто за тебе не кращий і не гірший. Ми рівні. А всілякі так-звані соціальні нерівності люди створили собі самі, щоб мати можливість комусь виділятися, а комусь навпаки – забиватися у куточок.

 

Та виходить інакше: виділяються зараз ті люди, які не входять до жодного списку соціуму, а живуть для того, щоб просто жити і насолоджуватися вже самим повітрям, яке можуть відчувати, живуть кохаючи, незважаючи на статус, вік та оте вічне «а що скажуть люди». Такі люди щасливі – цим і виділяються.

 

Відмінність щасливих у тому, що зрання вони не просять чогось, а дякують за те, що вже мають. Не сварять себе за те, що так і не змогли зранку вчасно піднятися і виконати елементарну ранкову зарядку, а встають і роблять, розуміючи, що дехто навіть не має можливості піднятися. Щасливі крокують по землі, беручи енергію повітря, сонця, дощу, не задумуючись навіть, що «сьогодні погода могла б бути кращою».

 

Я мрію про те, що люди перестануть ділитися на щасливих/нещасливих. А поки що давайте хоча б поповнювати відсоток ЩАСЛИВИХ людей. Собою.

 

Фото: bankoboev.ru

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему