Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Вер 2017

Про шкоду чернеток із емоцій

Читайте більше в рубриці Алла Плахтій - колонка
 

"Є тільки два дні у році, коли ми нічого не можемо зробити. Один із них називається вчора, а другий - завтра".

Є такі моменти в житті, яких чекаєш довго. Чекаєш, уявляєш, як буде, коли настане той момент, продумуєш все в деталях. І ось приходить той день, і настає той момент, і все зовсім не так, як уявляв собі. Відчуваєш не радість, а розчарування.

Мабуть, люди наперед псують собі моменти, проживаючи їх у своїй голові по-своєму, по особистому плану, не довіряючи Всесвіту. І не дає людина шансу відчувати щось нове, щось інше, зовсім нерозгадане ще для себе, бо має чернетку з емоцій, які відчуватиме наперед.

Ми знаємо, які фото хочемо запостити з відпустки, заздалегідь придумавши ракурси. Ми знаємо, які квитки і в яку сторону брати. Ми заповнюємо свій графік життя більш ніж вщент, не даючи навіть хвилини собі на те, щоб перевести подих, адже боїмося самотності і втратити час. Але час - це ми, іншого не буде, інших нас теж. А ми будуємо своє майбутнє, забуваючи, що окрім сьогодні у нас не має нічого і не буде. Сьогодні - усе, що ми матимемо завжди.

А ще є гарний вислів: "Є тільки два дні у році, коли ми нічого не можемо зробити. Один із них називається вчора, а другий - завтра."

Такі мої нічні роздуми. Пишу більше для себе, щоб не забувати про сьогодні, прокинувшись завтра зранку.

Поділіться з друзями:
 
Більше в рубриці Алла Плахтій - колонка: