Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Трав 2015

Подорож

Читайте більше в рубриці Алла Плахтій - колонка
 

Хто мало подорожує, кажуть, бачить світ лише на 1%. А я додам, що хто мало думає, той взагалі світу не бачить, лише себе. І тій людині гарно і комфортно.

Усі знають, що чим більше ми знаємо, тим більше і не знаємо водночас. Бо коло життя стає ширше і стає більше як і хорошого, так і поганого, більше мудрості і більше незнання. Тому, перш ніж виходити із зони комфорту, більшість зважує усі за і проти, як правило, з перевагою залишити все так як і є. Але я вірю у те, що той, хто обирає вихід із зони комфорту буде нагороджений долею у стократ. Я вірю у це так сильно, як і у те, що по-справжньому люблю. А люблю я, перш за все, чесність, яка, на жаль, змушує просто вибігати із рамок комфорту.

Ми усі віримо у те, що бачимо. Тому що впевнюємося самостійно, що це насправді і ще, тому що віримо, перш за все, собі! Тому чесність інших спрощує нам шлях віри в цих людей. А так хочеться вірити!

І хочеться, щоб ніколи не прийшлося «око за око», як раніше. А лише добром на добро. І щоб знайти оте справжнє, потрібно виходити із зони комфорту кожного дня, кожної години. Потрібно відкрити своє серце, аби не проґавити насправді хороших людей, коли вони зустрінуться на нашій дорозі.

Дуже часто наші розчарування заганяють нас у панцир, ми думаємо, що сильні, бо тепер нам ніхто не розіб’є серце. Але серця не страхують ніякі фірми і ніякі людські вчинки. Мені-от хочеться стати такою людиною, якій би й бажання не виникало вчиняти біль. Для цього, думаю, потрібно самій стати радістю для інших. Тому я відкриваю сторінки своєї книги життя і роблю те, що мені страшно, переборюючи усілякий дискомфорт, аби книгу мою було читати цікаво і з кожною сторінкою надихати інших писати свою книгу ще яскравіше.

 

 

Фото авторки

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему