Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Січ 2015

Одноразовий посуд

Читайте більше в рубриці Алла Плахтій - колонка
 

Коли огортає нестримне бажання усе відпустити, це буде правильно. Правильно відпускати людей, проблеми і біль. Це не лише правильно, але й мудро. Але тільки на перший погляд.

Буде правильно викинути котлети у сміття, бо коханому вони не сподобались. Правильно буде припинити телефонувати друзям, бо вони самі ніколи першими не дзвонять. І ну вже «НАЙ» правильніше буде припинити змушувати себе мити посуд, бо це як чорна безкінечна діра безвиході. Краще їсти з одноразового посуду! Але це вже буде неправильно...

 

Де ж тоді яскрава червона лінія, що визначає кордони між правильністю? Думаю, у нас в голові. Що для одного правильно, для іншого – безглуздя. Але спільне у всіх: ніхто не хоче їсти і пити кожного дня з одноразового посуду. Не через те, що це неправильно, а тому, що це зменшує не лише якість їжі, але й ставлення до себе.

 

І якщо одноразовий посуд годиться викидати після використання, то думки свої так просто не викинеш. І отой маленький і неприємний клубочок у грудях, що викликає дискомфорт, але не зветься біллю, є совістю. Поки ворушиться той клубочок, поки ми й робимо щось неправильно. Лише це і є показником.

 

Обирати правильні рішення і правильну модель поведінки не допоможе ніхто, окрім внутрішнього голосу. І коли з чистими думками засинаєш, це – правильно.

 

 

Фото із сайту zwalls.ru

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему