Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Лист 2012

Оcінні принципи

Читайте більше в рубриці Алла Плахтій - колонка
 

Якби ми жили зараз у античному світі, то Осінь була би богинею справедливості та чесності. Немає більш відвертої пори року.

Осінь відкриває людей. Вона любить сильних. Тих, хто ніколи не поскаржиться на дощ, аргументуючи скаргу нібито зламаними планами. Тих, хто достойно відпускає зовнішнє тепло атмосфери, знаючи, що зігріє усіх навколо власним теплом, теплом душі.

 

Насправді осінь – це не перехід від літа до зими. Осінь – окремий період, ні з чим не зрівняний. Це єдина пора року, яка показує не свій стихійний характер, а характер людей. Бо той, хто скиглить за літом, вже не пише своє життя сам, а звалює все на обставини. Той, хто боїться зими, не бачить себе у ній, не впевнений у собі, боїться втрати енергії… Бо звідки ж тоді її брати, мовляв, не від снігової баби ж?!

 

А ще осінь показує, хто чого вартий. Чи варта яблунька у твоєму садку бути, якщо жодного яблучка восени на ній немає? Чого варті люди навколо тебе, якщо вони з тобою лише влітку гуляли і розважалися, а восени розбрелися по нірках, і моя хата не те, що скраю, а десь там зовсім скраю.

 

Осінь знає, що мало хто її любить. Але Осінь так само знає, що ті, хто по-справжньому її любить, ніколи не пожовкнуть як листочки. Осінь не допустить цього.

 

Фото: newport.com.ua

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему