Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Трав 2013

Мій катарсис

Читайте більше в рубриці Алла Плахтій - колонка
 

Що для тебе є важливим? Щоб мама жила завжди? Щоб ти міг самореалізуватися? Щоб друзі розуміли? Щоб завжди мати на шматок хліба? Що важливо? Важливо все, що приносить тобі радість та впевненість, все, що робить тебе щасливим, все, заради чого ти прокидаєшся вранці.

Для мене завжди важливим був Великдень. Скільки себе пам'ятаю, ми усією родиною кожного року їздили до бабусі, вставали о 3.30, зібравши кошики звечора, і йшли до церкви. І кожного року ніч на Всеношну була ласкава, зоряна і нестрашна. І здавалось мені, що лише цієї ночі небо відкривається настільки, що Бог мене чує навіть без думок, без прохань, ніби Він бере мене за руку і разом ми йдемо до храму...

 

А у церкві слухаєш спів і завжди хочеться плакати. Завжди молишся за дорогих тобі людей, але з року в рік за деяких вже перестаєш молитися, з'являються нові, але залишається одне – ти бесідуєш з Богом.

 

Посвятивши паску, ми снідали усією родиною, просили пробачення в один одного і влаштовували бій крашанками. Після всього на душі стає невимовно легко і чисто. Тому Великдень із початку зібрань і аж до самого сніданку завжди був для мене своєрідним ритуалом духовного катарсису.

 

Цього року я не святила паску. Захворіла і вперше за всі свої свідомі роки не змогла виконати те, що так для мене важливо. Можливо, Бог не дав мені мого "очищення", бо десь за цей рік я провинилася, щось не зробила або переробила, і варто обернутися... Тепер я буду шукати причину у собі і своїх вчинках весь наступний рік, бо зрозуміла, що навіть на Христове Воскресіння свій катарсис треба заслужити. Це непросто, але так важливо.

 

 

 

Фото: sunhome.ru

Поділіться з друзями: