Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Черв 2015

Крила

Читайте більше в рубриці Алла Плахтій - колонка
 

Людині необхідно кохати, кожен день, завжди і в будь-якому віці. Саме кохати, а не любити. Бо як кажуть, любити можна і яблука. Ми любимо рідних, друзів, свою роботу, прохолоду спекотного дня, але ця любов ніколи не заповнить маленьку частинку нашої душі, яка без кохання залишається нещасною.

Не окрилюйте тих, з ким не збираєтеся в небо…

(с) Невідомий

 

Коли черговий раз ми не сходимося із своїми «половинками», здається, цілого світу не вистачить, аби хоча б трішки заглушити той біль. Навіть якщо є все і немає кохання – все одно немає нічого. Це як множити на нуль.

Цікаво, коли кохаєш, враження, що літаєш по світу і тобі добре і затишно будь-де. А коли зникає те кохання, де ж діваються крила? Ніби ніхто їх не зрізав і не ламав, але їх немає… Вони опускаються. Жаль, що підняти їх майже не можливо.

А ще дуже жаль, що більшість окрилюють інших, не збираючись летіти разом. Хіба ж незрозуміло, щоразу крила буде піднімати все важче і, можливо, одного разу вони більше не піднімуться. Невже не страшно, що саме після вашого разу, коли ви підняли крила людині, а в життя полетіли без неї, вона їх вже ніколи не підніме. Ви будете летіти з кимось іншим і забудете вже про усі попередні опущені вами крила.

Не забуваймо, що хтось може не полетіти з нами. Що люди – не багаторазові, і що жити нам не 500 років і не 10 спроб. Жити нам небагато і крила в нас одні. Окрилюйте лише, коли по-справжньому кохаєте: один раз і на все життя.

 

 

Фото авторки

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему