Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Груд 2013

Ковток гарячої кави

Читайте більше в рубриці Алла Плахтій - колонка
 

Часто буває: ковтаєш поспіхом дуже гарячу каву і всередині обпікаєшся, а у думках свариш себе за неуважність та поспіх. Якісь мілісекунди вирішили настрій твого ранку – ти обпікся, роздратований і в дисгармонії із собою. Важко це пояснити, але час вирішує усе.

Сьогодні кавою обпеклася я. І ранком вже думаю, коли настане вечір. Щоб завтра почати день спочатку, без «косяків». Але не можна відмотати життя як плівку вперед чи назад. У цьому наша людська немічність. Ми живемо, окутані обставинами, яких не можна змінити.

Але можна змінити себе. Тобто ставати краще кожного ранку. Тоді й обставини будуть змінюватися разом зі змінами твого внутрішнього світу. Я завжди помічала, що люди для мене не діляться на хороших чи поганих. Це залежить від мого нАстрою чи то настрОю. Погане самопочуття – погані люди, усі, без винятку. Хвиля роздратування накриває. Хороший настрій – усі хороші, навіть ті, що колись були ворогами номер один, отримують у подарунок посмішку.

Та проблема у тому, що ковток гарячої кави ми робимо дуже часто і це руйнує все. Від опіку навіть найсприятливіші обставини перетворюються у надщербнутий стакан. Важливо: цей ковток робиш ти, роблю я – ніхто не заставляє, ми з власної волі ковтаємо кип'яток поспіхом, жадібно. І обпікаємося. Як це схоже на реалії нашого життя!

Сьогодні почуваю себе, ніби не ковток кави зробила, а цілу чашку дуже гарячого випила з горла. Всередині все обпікає, і як вгамувати той біль??? А підсвідомість каже: нащо ти поспішала, бо сама ж і винна! Але з кожним символом у ворді самоусвідомлення проникає все більше і більше в мій емоційний стан. Почуваю себе вже краще. Дзвоню друзям, назначаю зустрічі, вже дзвонять із роботи і теж назначають зустрічі, дивлюся у щоденнику список своїх справ, нюняти ніколи. І дивно – кава охолоджується до стану «просто гаряча». Приємне тепло розтікається в душі. Все просто, парадоксально просто. Я сама вирішую, яку пити каву.

 

 

Фото www.latoro.ru

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему