Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Вер 2014

Контрасти осені

Читайте більше в рубриці Алла Плахтій - колонка
 

Осінь – парадоксальна пора: природа засинає, людська свідомість - навпаки - ПРОКИДАЄТЬСЯ. За це я й люблю осінь. За її загадковість і, в той же час, прямолінійність. А ще за те, що осінь не дає звикати до постійного тепла та довготривалого дня.

Саме вересневого дня я мала щастя бути свідком зустрічі покоління. Сестра моєї бабусі приїхала з родиною у гості. Вони не бачилися два роки, хоча раніше вчилися разом і в школі, і в інституті. Були – «не розлий вода».

Ось вони зустрілися і вирішили зробити маленьку подорож рідним селом. Спочатку завітали до хатини, у якій жила бабусина сестра. Дворище атакувала амброзія так, що ми побоялися навіть нарвати шипшини, яка була єдиною окрасою цього двора. А хатина була незачинена... Попередні далекі родичі, які тут жили, вирішили її покинути ось так. Дуже жаль було бачити контраст реальності та розповіді бабусі, коли біля цього двора літніми вечорами ще молоді дівчата збирали найкращих парубків і веселилися.

Потім ми завітали до однокласниці моїх бабусь. І от бабусина сестра йде й підтримує себе двома паличками, бо їй дуже тяжко. А її однокласниця також повільно ледве-ледве виходить із хати. Коли вони зустрілися, ми усією родиною заплакали, бо перед очима стояли молоді жінки, а в реальності старенькі бабусі з поганеньким здоров'ям.

Але бабусі згадували своє дитинство, молодість, оминаючи гіркоту, яка присутня в їхньому житті. А її, на жаль, чимало. Одна похоронила сина, в іншої чоловік втратив зір. Та все ж бабусі розповідали про те, чим займаються, про своїх дітей та внуків, про радість. Неначе й немає отих усіх бід.

Знаєте, цей контраст поколінь зачіпає. І дає зрозуміти, що кожна щасливо прожита хвилина життя – це нагорода від Бога. Намагаймося її помножити.

 

 

Зображення з сайту gigart.ru

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему