Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Черв 2014

Коли Вакарчук співав «Відпусти…»

Читайте більше в рубриці Алла Плахтій - колонка
 

Сьогодні 14 червня 2014 року. Майже рік тому, 29 червня 2013-го, до Черкас нарешті приїздив гурт «Океан Ельзи». Ми з подругами чекали дуже довго цього концерту і він все-таки «більш ніж» виправдав наші очікування. Але чому я про це пишу вже рік по тому?...

Та тому, що деякі речі іноді осягаються тижнями, місяцями і роками. Якщо це справді важливі речі – поспіх ні до чого. Зараз усі поспішають жити… «Унівєр, патом замуж, патом рібьонок і аткрою свій салон красати….» Маячня. Іноді людська шаблонність пронизує мене наскрізь.

Тож щодо Вакарчука у літній день 2013-го. Тоді «Океан Ельзи» виходили на «біс» до черкаських щасливих прихильників тричі. Однією з цих трьох пісень була композиція «Відпусти». Співали всі. І було класно, справді драйвово, з адреналіном.

Але сьогодні, лише сьогодні, я зрозуміла значення слів у цій пісні. Чому вона так усим подобається? Бо це правда життя. Треба відпускати.

Насамперед, відпустити свої докори щодо себе самого і нарешті рухатися далі. Відпустити образи, не на словах, а у своєму серці, аби воно було чисте і відкрите до любові, так би мовити, протерти всередині багаторічний пил. І найголовніше – відпустити кохану людину. Треба бути разом, але не можна тримати. Це боляче для обох. Цінність кохання, справжнього, і є у тому, що люди хочуть бути разом. І їх не тримають обов’язки, спільна робота, діти… Єдине, що їх тримає – це кохання.

Спасибі Святославу Вакарчуку!

 

 

Фото http://ngo.donetsk.ua/

Поділіться з друзями: