Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Черв 2014

Кінець червня

Читайте більше в рубриці Алла Плахтій - колонка
 

Дивно, як легко відмовляєшся від того, з чим ще вчора, здавалось би, неможливо розлучитися.

Еріх Марія Ремарк

 Перший місяць літа збіг як і завжди: непомітно, спокійно, стабільно. Але його вже немає... Хочеться повернути червень, ще щось зробити для нього, або з ним. Але це неможливо. Залишаються два інші місяці літа. І чомусь саме липень для мене – місяць душі. У липні замикається коло мого життєвого року.

 

Кожного липня моя душа наповнюється енергією буття. У цей період завжди стається щось важливе. Чи то хороше, чи... але ж не буває в житті чогось важливого і – поганого, бо все важливе – просто необхідне для нас.

 

Цікаво, що «важливість» має мінливий характер. Що було важливим минулого липня, може втратити цей статус цього року. Чому так? Якщо раніше, я вважала, що є певні речі, конкретні люди, поклики, діяльність, смаки, захоплення, які будуть завжди, – це не так. На щастя, чи на жаль. Але земля крутиться.

 

Світ змінюється. Кожен з нас  вже не такий, як був учора. Лише одне залишається незмінним – людська любов, яка лежить в основі усього.

 

Думаю, необхідно обов'язково змиритися зі змінами у своєму житті, з будь-якими. Тоді легше буде піти далі. Швидше розвиватися. Прийняти врешті-решт себе. І не стримувати свою любов до інших, лише через страх бути відторгнутим. Адже, хто знає, якими ми самі станемо завтра і до чого будемо прагнути?..

 

 

Фото авторки

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему