Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Черв 2014

Чистота

Читайте більше в рубриці Алла Плахтій - колонка
 

Чисто – це не лише, коли прибрано. Чисто – коли не смітять. Чистими можуть бути дім, одяг, стосунки, душа... Чистота – це стиль життя, це постійний розвиток і відбір: корисного та не дуже корисного для твого існування.

Моя найкраща подруга (з нею ми дружимо ще з другого класу, і відтоді більшого взаєморозуміння я рідко зустрічала) дуже, як кажуть, «чистоплотна». Така її мама, така й бабуся. Підлога майже виблискує. Зажди усе на місцях. Охайність, смак і краса. Але найважливіше – усе це в них виходить само собою, без гігантських зусиль, аби так жити і так виглядати! Бо це – стиль життя, це більше ніж охайність. Коли подруга приїздила в гості, у переддень її приїзду мій ранок починався прибиранням і вечір ним і закінчувався, бо я хотіла відповідати своїй подрузі в її чистоті.

Запевняю вас, що це – прекрасно. Прекрасно дружити з людьми, які бодай на сходинку у чомусь кращі за тебе. Прекрасно, коли намагаєшся стати кращим, беручи приклад із когось.

Нехай це навіть і домашнє прибирання, але, якщо задуматись, то скільки є у цих дрібницях підтексту! Зовнішня чистота переходить у внутрішню і навпаки. Усе взаємопов'язано. Я не хотіла, аби мій дім до приїзду подруги виглядав краще, ніж він є насправді, я просто хотіла, аби їй там було комфортно.

Але найбільше мені подобаються люди, внутрішня чистота яких спонукає тебе стати кращою, добрішою. Вважаю, товаришувати треба з людьми, які справді у чомусь кращі за тебе. І тоді прагнення навчитися чомусь новому від когось чудового і хорошого стануть звичками. І ти постійно почнеш розвиватися і помічати в людях найкраще. Бо кожен з нас по-своєму кращий і по-своєму гірший. Але – особливий, і заслуговує поваги.

І хочеться, аби чистий, охайний одяг на людському тілі відповідав душевній чистоті. Завжди.

 

 

Фото www.hqoboi.com

Поділіться з друзями: