Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Вер 2015

Холод

Читайте більше в рубриці Алла Плахтій - колонка
 

Відома на весь світ модельєра Коко Шанель працювала досить довго, перш ніж досягнути хоч мізерного успіху. І працювала вона в дуже холодній кімнаті, де аж терпли пальці на руках, стверджуючи, що холод не дає їй заснути. Холод – це те, що не дозволяє втрачати пильність і бути слабким. Може тому майже всі його і не люблять?

Хоча іноді мені здається, що внутрішній холод куди страшніший за погодну стихію. І з кожним приходом справжньої осені: дощової, вітряної, невблаганної, – я стверджуюсь у своїх переконаннях. Людина, замерзаючи зовні, починає рухатися, аби не піддаватися слабкості. І чим більше рухаєшся, тим більше шансів! Замерзаючи із середини, – шансів майже не має.

Але ніхто, окрім нас, не може пропустити холод в середину себе! Він там створюється нами, витісняючи внутрішній вогонь. І причина одна: вогонь треба підтримувати, в протилежному випадку він просто згасає.

Холод дозволяє притупити відчуття і почуття. Коли нам боляче, ми заморожуємо це і не пускаємо більше нікого до себе всередину, аби не відчути подібних розчарувань. І це логічно, можливо, навіть правильно. Але це ставить певні обмеження для шансів відчути щастя і любов. Хоча шанси у щасті і нещасті рівні, все-таки нерозумно від них відмовлятися.

Не ображайтеся на людей, які холодні всередині. Це не означає, що вони погані чи злі. Це лише захід безпеки щодо вас. І єдиний спосіб прогнати холод – довіра. Шлях не легкий, але шанси є. Шанель використала холод аби потім розпалити вогонь.

 

Фото myjulia.ru

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему