Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


31 Трав 2014

Більше ніж знати

Читайте більше в рубриці Алла Плахтій - колонка
 

Я не знаю, що таке кохання. Кохання жінки до чоловіка. Кохання справжнє яке, чи не справжнє… Не знаю нічого про те, яке кохання повинне бути. Я можу лише відчувати.

Раніше думала, що Бог подарував мені кохання одного хлопця. Я дарувала хлопцеві  -  у відповідь. Але раптово ми розійшлися. Назавжди. Чому? Я не знаю. Тому й не знаю, що таке кохання. Бо, мабуть, його не було. Якщо так просто це все розірвати. Без вагомих причин. Взагалі, без ніяких причин.

Зараз я навіть не знаю, чи закохана чи ні. Але, коли мої теперішні стосунки доводять мене до межі розриву, - я ніколи не наважуюся переступити. МИ ніколи не наважуємося. Знову ж таки, не знаю, чи це поки що чи на все життя.

Але після найзапеклішої сварки і довготривалих баталій із розумом, наступного ранку моє серце живе ніби не в моєму тілі і не з моїми почуттями. Воно – самостійне. Воно не слухає нікого: ані розум мій, ані почуття, ані фактів. Серце продовжує кохати. Серце навіть не пропускає образу, воно зачиняє міцно двері і навіть найвагоміші аргументи не переконують його припинити кохати. Сльози на нього не діють. Нічого не  діє.

І, знаєте, мабуть, це і є кохання. Коли ти продовжуєш любити. Хоч і плакала півночі. Хоч і навела собі сотню аргументів, аби перейти межу. Серце ж відкриє тобі тисячі аргументів, сотні дверей і мільйони щасливих спогадів, аби ти продовжувала кохати.

І серце буде мати рацію. Бо лише воно здатне відчути, коли кохають і тебе. Лише серце може відчути інше серце. Вони не обманюють один одного, як наші розум і вуста.

Я гадки не маю, що таке кохання. Але зараз я відчуваю його. І це набагато більше.

 

 

Фото x15x.beon.ru

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему