Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Бер 2014

Без обмежень

Читайте більше в рубриці Алла Плахтій - колонка
 

Не повинно бути поділу між роботою і життям. Чому люди розділяють час, витрачений на роботу (як каторгу), та вихідні (як відпочинок від роботи)? Невже не можна жити суцільним прекрасним життям?

Немає ніяких обмежень, коли людина виконує свою роботу (с). 

 

Одного вечора, коли здавалось, що моє життя перевернулось з ніг на голову і що всі мої зусилля марні, я зрозуміла: я маю не менше і не більше того, що заслужила…Не менше і не більше, а лише те, що сама створила, те, скільки зусиль доклала, і те, наскільки я змогла відмовитися від простого, щоб отримати щось більше, щось складніше, щось краще.

А ще в той вечір я зрозуміла: ніхто мені нічого не винен, на допомогу розраховувати не слід. Так, необхідно приймати допомогу, якщо людина прагне тебе виручити, поділитися з тобою, але вимагати не потрібно. Бо коли думаєш, що хтось таки щось повинен тобі (кохана людина, батьки, подруга з «шоколадним» життям…), твої сили випаровуються, свідомість розслабляється і переходить в режим «очікування».

Комусь чекати доводиться тиждень, комусь - місяць, а комусь - роки. Знайдуться, все ж, благодійники, які витягнуть із суцільного стану «прийняття долі і не більше», але ж це може бути зовсім не те, чого ми очікували. Нарешті варто зрозуміти: ми пишемо своє життя, кожною своєю думкою, кожним наміром, кожної секунди! І кожного разу ми робимо вибір: змінювати щось на краще, вдосконалюватись, працювати більше, кохати більше, допомагати ближнім більше чи чекати, коли це зробить хтось інший по відношенню до нас.

Не забуваймо, що наше життя – це дзеркало нашого внутрішнього світу. Наша друга половинка – це ми самі. А наша робота – це те, на що ми здатні. Якщо я не права і ваше життя не таке, на яке ви заслуговуєте, - доведіть протилежне! Своєму внутрішньому світу я вже кинула цей виклик.

 

 

Фото photo-pics.ru

Поділіться з друзями: