Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Алла Плахтій - колонка

Алла Плахтій - колонка

Я говорю те, що думаю, але думаю, що говорю

Якби ми жили зараз у античному світі, то Осінь була би богинею справедливості та чесності. Немає більш відвертої пори року.

25 серп 2012

Сильні люди, вони на те й сильні, щоб мовчки, без натяків все пережити, не затягнувшись жодною сигаретою, не випивши зайвої чашки кави, просто взяти і пережити…

24 лип 2012

Зрада виникає, коли людина не виконує обіцяне. Не можна будь-кого зрадити, через будь-що. Зраджують лише найдорожчі, ті що у серці. Бо болить тоді саме там, в середині.

Збираючись до інституту, іноді, я забувала, куди йду. Думала, що на війну. Ні, не на «інтелектуальну» війну, а на війну за «бали». Підготувати матеріал домашнього опрацювання десь на 88%, бо готуватися на 100%, вибачайте, фізично неможливо, - це лише мінімум із того, що потрібно зробити студенту для хорошого оцінювання. Отже, все по порядку.

Прокинулася рівно о третій ночі від страшного сну. Снилася покійна жителька села, де проживає моя бабуся. Кажуть, про покійних говорять або добре, або ніяк. Все ж я розповім про неї  так, як воно було насправді.

Коли у Черкасах панує погода, яку в народі називають «не дуже» і «краще вдома посиджу», сірість холодних вулиць розбавляють завжди яскраво-жовті маршрутки. Звісно, своїм кольором вони погоди не змінять, але нададуть черкаським дорогам загальновживаного статусу «все нормально».

«ПочатокПопередня1234НаступнаКінець»
Сторінка 4 з 4