Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Алла Плахтій - колонка

Алла Плахтій - колонка

Я говорю те, що думаю, але думаю, що говорю

Раніше фотографія була магією, яку неможливо збагнути. Зараз це теж магія, яку збагнути вже ніхто й не прагне, бо кожен може її створювати. Але саме фотографія дає можливість кожному з нас творити власні шедеври, які гріють серце.

Часто буває: ковтаєш поспіхом дуже гарячу каву і всередині обпікаєшся, а у думках свариш себе за неуважність та поспіх. Якісь мілісекунди вирішили настрій твого ранку – ти обпікся, роздратований і в дисгармонії із собою. Важко це пояснити, але час вирішує усе.

Люблю книги. Не лише читати. Люблю брати їх до рук, перегортати сторінки, відчувати запах книжкового блока... Здається, це ритуал, без якого смак написаного вагомо знижується.

01 вер 2013

Сьогодні дощ... четвертий день поспіль. І так спокійно на душі. Від того, що поділась кудись метушня, подівся поспіх щоденний. Зараз лише спокій та гарячий трав'яний чай, смачнючий як ніколи.

27 серп 2013

Іноді мені здається, що люди не здатні зрозуміти один одного. Кожен бачить якийсь однаковий предмет по-своєму... Отже, ми всі бачимо різні предмети?..

Коло мого часу розпочинається із середини літа, через рік закриваючи часове коло і розпочинаючи його знову. Дивно, що для цього я обрала не дату свого дня народження, не початок весни, а чомусь саме середину літа...

Сьогоднішній ранок залежить від вчорашнього вечора. Так було завжди і буде. Виходить – вечір головний? Але ж вечір залежить від того, яким був ранок, бо вечір це вже наслідок початого дня. Тоді виходить, що все ж головніший ранок, а не вечір.

Так хочеться тобі сказати так, щоб ти почув. Скільки разів у голові слова трансформуються в речення, а коли тебе бачу, вони знову розбігаються по кутках, руйнуючи цілісність. І вже немає ніяких речень, тільки думки й напруга, і все.

08 трав 2013

Що для тебе є важливим? Щоб мама жила завжди? Щоб ти міг самореалізуватися? Щоб друзі розуміли? Щоб завжди мати на шматок хліба? Що важливо? Важливо все, що приносить тобі радість та впевненість, все, що робить тебе щасливим, все, заради чого ти прокидаєшся вранці.

23 квіт 2013

Кажуть, якщо 21 день поспіль робити щось одне й те ж (наприклад, бігати ранком), це вже стає звичкою. У нас є безліч справ, думок та рефлексів, без яких ми вже не ми, але це просто наші звички.

17 квіт 2013

До кожного в певний час приходить нав'язлива ідея УТІКТИ. Покинути все і всіх і просто зникнути на якийсь відрізок часу. Здається, такі почуття виникають тоді, коли тебе взяли міцно «у свої палкі обійми» образи, проблеми, перешкоди.