Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Алла Плахтій - колонка

Алла Плахтій - колонка

Я говорю те, що думаю, але думаю, що говорю

25 черв 2014

Чисто – це не лише, коли прибрано. Чисто – коли не смітять. Чистими можуть бути дім, одяг, стосунки, душа... Чистота – це стиль життя, це постійний розвиток і відбір: корисного та не дуже корисного для твого існування.

Сьогодні 14 червня 2014 року. Майже рік тому, 29 червня 2013-го, до Черкас нарешті приїздив гурт «Океан Ельзи». Ми з подругами чекали дуже довго цього концерту і він все-таки «більш ніж» виправдав наші очікування. Але чому я про це пишу вже рік по тому?...

Кілька днів тому, після чергової покупки в супермаркеті, на чекові мені випало таке передбачення: «Просто будьте собою». Цікаво, і як отой автомат уміє підібрати такі влучні слова?! І чому люди так не вміють?

Я не знаю, що таке кохання. Кохання жінки до чоловіка. Кохання справжнє яке, чи не справжнє… Не знаю нічого про те, яке кохання повинне бути. Я можу лише відчувати.

25 трав 2014

Найбільшим задоволенням у житті є відкриття людини. Як особистість, як професіонала, як лідера чи як помічника, як справжню людину...
Це непросто.

12 трав 2014

Останнім часом здається, що біжу марафон. Куди? Мабуть, у майбутнє. Там, де вже самостверджусь, де, нарешті, знайду в собі себе, де буду важливою для людей, відповідальною, але, в той же час, вільною всередині.

03 трав 2014

Нещодавно зрозуміла, що недарма люди кажуть: усьому свій час. І, здається, це не лише часу стосується, а всього, що має хоча б невеличке відношення до людських стосунків. Наприклад: кожному – своє.

Чудово засинати від помірної втоми минулого дня, який не розчинився у страхах і сумнівах, а пройшов мирно, приносячи знання, результати, любов і, знову ж таки, помірну втому. А ранок – нова сторінка, чиста, не затьмарена тягарем вчорашнього дня. Тоді й кава видається гіркувато-солодкою, а не просто гіркою, а якщо це чай – то він буде найзапашнішим і найкориснішим у світі.

Дитинство – це уривки в пам’яті, це мультики, це полуниця на сусідньому городі баби Килі, це біг навипередки, це відчуття абсолютної гармонії між тобою і твоїми думками. Дитинство – це прекрасно! Це те, що ми любимо згадувати, те, що відбувалося ніби в минулому життя, те далеке, але водночас зостається у нашому серці і не стирається. Дитинство – це найчистіший етап сприйняття світу з позитивної сторони. На жаль, воно триває не завжди…

Не повинно бути поділу між роботою і життям. Чому люди розділяють час, витрачений на роботу (як каторгу), та вихідні (як відпочинок від роботи)? Невже не можна жити суцільним прекрасним життям?

«Так-так, я люблю тебе. Моя провина, що ти цього не знав» - так сказала Троянда Маленькому принцові. А як говорить людина іншій людині? Найчастіше це: «Я люблю тебе, через те, що ти перший полюбив мене», або ж: «Ти мене не любиш, то як же я можу любити?!» або ще краще: «Я люблю тебе, але ми ніколи не будемо разом, ми дуже різні, тому я розлюблю тебе…»