Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Алла Плахтій - колонка

Алла Плахтій - колонка

Я говорю те, що думаю, але думаю, що говорю

"Є тільки два дні у році, коли ми нічого не можемо зробити. Один із них називається вчора, а другий - завтра".

30 вер 2015

Відома на весь світ модельєра Коко Шанель працювала досить довго, перш ніж досягнути хоч мізерного успіху. І працювала вона в дуже холодній кімнаті, де аж терпли пальці на руках, стверджуючи, що холод не дає їй заснути. Холод – це те, що не дозволяє втрачати пильність і бути слабким. Може тому майже всі його і не люблять?

01 черв 2015

Людині необхідно кохати, кожен день, завжди і в будь-якому віці. Саме кохати, а не любити. Бо як кажуть, любити можна і яблука. Ми любимо рідних, друзів, свою роботу, прохолоду спекотного дня, але ця любов ніколи не заповнить маленьку частинку нашої душі, яка без кохання залишається нещасною.

18 трав 2015

Хто мало подорожує, кажуть, бачить світ лише на 1%. А я додам, що хто мало думає, той взагалі світу не бачить, лише себе. І тій людині гарно і комфортно.

Якби усі навколо не чекали так довго і трепетно прихід весни після піврічних холодів, то це б знецінило весну і відродження природи. Адже важливо те, що довго чекаєш і чого прагнеш. І Бог створив тепло і холод, аби ми вчилися бути вдячними.

Коли огортає нестримне бажання усе відпустити, це буде правильно. Правильно відпускати людей, проблеми і біль. Це не лише правильно, але й мудро. Але тільки на перший погляд.

22 січ 2015

Приємно бачити усмішку іншої людини. Чути привітливий голос. Відчувати розуміння, або хоча б прагнення до розуміння.

Осінь – парадоксальна пора: природа засинає, людська свідомість - навпаки - ПРОКИДАЄТЬСЯ. За це я й люблю осінь. За її загадковість і, в той же час, прямолінійність. А ще за те, що осінь не дає звикати до постійного тепла та довготривалого дня.

03 вер 2014

Чи помічали ви коли-небудь, наскільки людина залежна від свого щастя? Залежність може бути від коханої людини, сім'ї, роботи, грошей, мрії, ідеї... Чи задумувались ви наскільки ви вільна людина? Я задумалась.

26 лип 2014

Одного ранку ти прокидаєшся. Встаєш. Розумієш – щось не так. Але не розумієш що. Якщо забрати часточку «не», то стане все «так». Та чи варто щось прибирати, змінювати? Можливо, все так, як має бути, із частками чи без них.

Дивно, як легко відмовляєшся від того, з чим ще вчора, здавалось би, неможливо розлучитися.

Еріх Марія Ремарк

«ПочатокПопередня1234НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 4