Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Вер 2015

Жити чи не жити?

Читайте більше в рубриці Аліна Конотоп - колонка
 

Все частіше і частіше зустрічаю знайомих, що лише скаржаться на своє життя і ти стоїш, просто киваєш, бо навіть не знаєш, що сказати.  В сім’ї проблеми, робота замучила, всі погані, все погано. Ніби й рада була зустріти цю людину, так давно не бачились, а тепер краще втекти. Хочеться запитати: «А в тебе, як у кота дев’ять життів? Ти, що наступного чекаєш?».

Одна хороша людина сказала мені мудрі слова, які десь вичитала: «Дійте, доки молоді, щоб потім, коли постарієте, не дивитись на свої давні фото й не думати, що мали здорове тіло, силу, енергію та не скористалися ними». Після того, як почула ці слова почала звертати увагу на людей похилого віку, що сидять біля під’їздів. Про що вони думають?

По-моєму, краще діяти, ніж чекати, коли щось зміниться в житті. Якщо не спробуєш, то як дізнаєшся чи вийде в тебе? А може я нічого не розумію, й правда все життя потрібно працювати на роботі,  що не приносить задоволення, сваритись з другою половинкою і скаржитися всім на своє життя? Коли ж тоді жити?

 Так от, як би написав Шекспір, якби жив в наші дні: «Жити чи не жити?».

 

Фото dgcsms.dp.ua

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему