Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Вер 2015

Власний Google

Читайте більше в рубриці Аліна Конотоп - колонка
 

Кожного дня ми ставимо собі питання, починаючи з того: «Що вдягти зранку?», «Чим поснідати?», але хіба це питання? Людина не може жити просто так, її завжди цікавить щось глобальне. А чи помічали ви, що часто саме питання містить відповідь у собі?

Наприклад: «Чи хочу я зустрітися з цією людиною?», якщо вже виник сумнів, виходить ні, не дуже. Якби хотіли, то не питали б себе. Щось вас стримує і оце щось є причиною того, що ви не хочете бачити цю людину. Поділюся таємницею, коли мучить певне питання: «Чому так?», то відповідь на нього отримаєте обов’язково.

Питання сформульоване, його отримав всесвіт, космос, повітря, називайте це, як завгодно, але воно прозвучало, тому й відповідь прийде, у вигляді правильної думки в неочікуваний момент. Іноді доля посилає нам людей, що  допомагають нам знайти відповіді.

Люди в нашому житті ніколи не зустрічаються просто так. Я не маю на увазі першого ліпшого перехожого до якого потрібно причепитись з питанням: «А чого це ви мені зустрілись саме сьогодні зранку?».:)

Доля значно мудріша нас. І не так давно один провідник сказав мені в потязі : «Я бачу людей, яким потрібна моя допомога, мене до них посилає Бог. Навчися відпускати людей. Якщо людина не з тобою, її роль в твоєму житті вже зіграна. А потрібні люди завжди залишаться!».

І потрапив в ціль.

Чи то я занадто довірлива, чи то Бог справді посилає до нас людей? Не знаю, але факт залишається фактом. Такі прості слова справді допомогли. Питання для того й постають, щоб отримувати на них відповіді! А ми прямо філософи якісь виходимо!:)

 

Фото firtka.if.ua

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему