Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Вер 2015

Щастя поруч

Читайте більше в рубриці Аліна Конотоп - колонка
 

Чи часто ви чули від людей: «Я – щаслива/щасливий!»? Впевнена, що ні. Бо завжди є якесь але, що заважає сказати подібне. Зранку закінчилася кава, забув заплатити за інтернет, на роботі директор не в гуморі…

Ми забуваємо прокидатися щасливими. Просто так, як діти, які відкривають очі і в них з’являється усмішка на обличчі, бо прийшов новий день. Але щастя, на те воно і є щастя, бо знаходить нас несподівано. Його не лякає ні переповнена маршрутка, ні дев’ять годин в потязі, ні дощова погода, ні поганий настрій... Так що я там говорила про маршрутку?

Ти ледве стоїш на одній нозі, а поряд жіночки бубнять, що так їздити не годиться, це порушення всіх прав і ноги болять, а їх вік просто не дозволяє це витерпіти, потім ще й чоловік проштовхується до виходу, викликаючи безліч емоцій на обличчях пасажирів та цікаві коментарі. А ти навіть не помічаєш, що стоїш і посміхаєшся, бо сьогодні ти бачила Його і відчула, що він тебе також кохає. Коли в потязі з нереальною назвою «Львів-Москва», квиток на який ти купила о  шостій годині ранку, бо о восьмій їх вже могло й не бути, а продавати їх починають з четвертої, а перед тим …багато чого було, та й яка різниця, для тебе знаходять чашку зеленого чаю (один єдиний пакетик лишився серед десятків чорних), а ще добре слово. І ти з новими силами та посмішкою на обличчі їдеш далі. Хороші люди є на світі, а ти просто щасливий від того, що живеш.

  Щастя підкрадається тихо, коли йдеш посеред осіннього парку і сонце грає на листочках, коли дарують повітряні кульки на День народження, коли п’єш шоколад в малесенькій кав’ярні, коли грає улюблена пісня в навушниках, а за вікном йде дощ, коли зустрічаєш погляд від якого мурашки йдуть по шкірі і ти не відчуваєш землі під ногами, бо на сьомому небі від щастя.

 

Фото wallbacks.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему