Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Жовт 2015

Лакмусовий папірець кохання

Читайте більше в рубриці Аліна Конотоп - колонка
 

Вірність… З якої точки зору на неї поглянути? Нам не допоможе ні філософія, ні біологія, ні психологія. Що це? Й не почуття, й не відчуття.

Може, властивість? Кажуть, що вона є вродженою. Людина є вірною або невірною від природи. Коли заговорили про природу, то варто згадати про вовків, голубів, лебедів. Всі ми чули, що бажають лебединої вірності. Виходить, що тварини, птахи справді можуть бути вірними. Вони обирають собі пару на все життя.

А людина? Істота розумна,але  почала ставитися до свого вибору, як до чергової пари взуття. Зносив одні – будуть інші. Не намагаються ремонтувати, берегти. Нове ж взуття буде краще!

Справді? Пам’ятаєте, яке призначення мало бути у філософського каменя? Не можна, щоб мідь стала золотом. Тому нова людина – нові проблеми в стосунках. А проблеми потрібно вирішувати,  не тікати від них.

Та повернемося до питання вірності. Можливо людина просто привласнила собі цю властивість? Ми ж завжди хочемо здаватися краще, ніж ми є. За часів первісного ладу моногамії не було. Коли  ж вона прийшла до нас? Тоді,  коли виникла держава. Давно-давно, за часів Античності, коли в давніх греків з’явилася приватна власність, у чоловіків виникло бажання привласнити собі одну жінку. Їх навіть замикали на той період, коли жінка мала завагітніти та народити дитину.

Тесту на ДНК тоді ще не було!:) Виходить за вірність відповідає лише наша совість. Хто на що гаразд.

Але коли є кохання, то питання вірності зникає саме по собі. Нас ніхто не цікавить окрім коханої людини. Ось так легко все вирішується. То ж побажаємо один одному лебединої вірності, помилуймося парою голубів, захопимось історіями про вірність вовків. Й не будемо поспішати, дочекаємось кохання!

 

Фото  artomelaranta.tumblr.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему