Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Січ 2016

Буває…

Читайте більше в рубриці Аліна Конотоп - колонка
 

Людина – істота примітивна, бо їй спочатку основні інстинкти потрібно задовольнити, а потім … про все інше поговоримо потім.

Так, справді, коли нашому життю загрожує небезпека, ми ж не будемо сидіти й телевізор дивитись? Почнемо шукати інший дах над головою. Коли голодні, нам також чомусь не до телевізора. А коли ми на м’якому диванчику, смачно повечеряли, то нам знову не до телевізора, це я наступний інстинкт маю на увазі.

А от тепер, коли з інстинктами розібрались, вже й поговорити можна. Бо наступний крок – самореалізація.  А далі головне бігти! Куди? Для чого? Та кому ті питання потрібні будуть! Вперед! «Усі бігли і я біг!», як у відомому фільмі. А коли кудись не встигаємо, так засмучуємось. Чому? Бо це вибиває нас зі звичного темпу подій! Типу, всі побігли, а я лишився! І ми не розуміємо, що на це є  причина!

Бо життя – це дія, а якщо є дія, то є причина і наслідок. О, філософія пішла!

Та ну його! Нам же факти подавай! Свіжі! Добре! Не встиг - не поїхав – засмутився! А потім дізнаєшся про ДТП! Там мав бути ти! І зразу всі питання відпадають, лише очі стають круглими! А ще мають бути слова: «Дякую, янголе-охоронцю, уявляю собі, яких зусиль тобі коштувало мене вберегти!».

От вам і причина! Вони не завжди такі явні, слава Богу, але завжди важливі. І якщо вже я порушила тему транспорту, то вона допоможе нам розібратись і з наслідками. Всі пам’ятають, слова, які приблизно звучать так: «Відмовтесь від минулого, щоб мати майбутнє!». З кимось маємо попрощатись, звідкись піти і т. д. і т. п. Е-е-е, фігня то все!

Правда? А якщо ви сидите в одній машині, то чи поїдете ви на іншій? Вам доведеться пересісти! Звісно, машин ви можете мати кілька, але їхатимете точно на одній! От вам і наслідок: не пересіли – не поїхали.

Робимо висновки, панове, ми ж не настільки примітивні, як я обмовилась на початку! За що попрошу вибачення! Ні – значить на це була своя причина, так – а це вже результат! Задумались?:)

 

Фото genius.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему