Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Жовт 2015

Бережіть себе!

Читайте більше в рубриці Аліна Конотоп - колонка
 

Людина живе так, ніби вона вічна. Перша п’ятирічка, друга… А раптом щось не встигну, а раптом щось не куплю? Хоча насправді людині потрібно дуже мало для фізичного існування. Їжа, дах, тепло.

Духовне життя сьогодні під великим знаком запитання. Тут у кожного своя відповідь. Та про це не будемо. Людина, як автомобіль на перегонах, що несеться на шаленій швидкості до фінішу. А що за тим фінішем? Буде ще один старт. А раптом не буде? Не буде нічого. І чи варто так було поспішати? Машина зношується, а що казати про людину. Який людський пробіг? Отож. Побудьте на цьому світі з рідними, бережіть себе!

Вчора, сьогодні, завтра… Нічого не змінюється. Хіба? Й справді можна жити роками без змін. А іноді в один рік, в один місяць станеться скільки всього, що й уявити складно. До нас не прийде Дух  Нового року і не попередить: «Знаєш, цього року ти розлучишся! Ти втратиш роботу!  А тебе взагалі не стане!». Та хто йому повірить, навіжений, правда? Хоча перші два пункти звучать не так страшно, як останній. Ми ніколи не знаємо, кого втратимо, а хто втратить нас.  То ж найцінніше – людське життя. Якщо ми живі, якщо люди, яких ми любимо поряд – оце і є справжнє щастя!

 

Фото linkedin.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему