Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Лют 2016

У Берліні стартує знаменитий міжнародний кінофестиваль

Читайте більше в рубриці Кіно
 

У Берліні пройшла церемонія відкриття 66-го міжнародного кінофестивалю. Знаменитий кінофестиваль відкрився новою стрічкою американських режисерів Ітана і Джоела Коенів "Аве, Цезар!".

Фест розпочався з прес-конференції міжнародного журі, яке цьогоріч очолює Меріл Стріп. Актриса зазначила, що упродовж всієї кар'єри грала ролі представників різних націй і культур і що її запрошення на фестиваль в якості голови журі - важливий меседж для кіноіндустрії. "Ми всі африканці", - сказала вона, відповідаючи на питання про різноманітність у кіно, яку активно обговорюють у зв'язку з акторськими номінаціями на "Оскар", де немає жодного темношкірого актора або актриси.

Відкрився 66-й Берлінале новою картиною братів Коенів "Аве, Цезар!" з Джорджем Клуні, Джошем Броліном, Скарлетт Йоханссон, Чаннінгом Татумом, Ральфом Файнсом і Тільдою Свінтон. За сюжетом, головний герой працює фіксером на голлівудській кіностудії в 1950-ті роки, де невідомі викрадають кінозірку Берда Вітлока.

На прес-конференції, присвяченій прем'єрі фільму, Джордж Клуні заявив, що кінематографічна спільнота занадто пізно реагує на гострі соціальні і політичні події, на кшталт війни в Сирії. Зазначимо, що актор дуже активно коментує політичні події: два роки тому він з'явився на прес-конференції свого фільму "Мисливці за скарбами" у футболці з Юлією Тимошенко.

Кіноогляд триватиме до 21 лютого. 20 лютого пройде церемонія закриття, на якій стануть відомі переможці основного конкурсу, в якому беруть участь 18 картин.

Цього року на Берлінському кінофестивалі є два фільми, що представляють Україну - "Маріуполіс" (Франція, Литва, Україна) в документальній секції "Панорами" і "Сенсіз" Нарімана Алієва у програмі Generation.

 

Джерело - Lb.ua, фото times.cv.ua

Поділіться з друзями: