Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Черв 2016

«Страсті Христові»: Мел Гібсон зніме продовження легендарного фільму

Читайте більше в рубриці Кіно
 

Відомий актор і режисер Мел Гібсон почав роботу над фільмом, котрий має стати продовженням легендарної кінокартини "Страсті Христові". Про це пише The Hollywood Reporter.

Нова стрічка розповідатиме про воскресіння Ісуса Христа. Сценарій до картини, як повідомляє видання, писатиме Рендалл Уоллес. Останній працював з Мелом Гібсоном над ще одним знаковим фільмом – "Хоробре серце" (1995 року).

Уоллес вивчав релігію в Дюкському університеті і спеціалізувався на темі воскресіння. "Я завжди хотів розповісти цю історію", - говорить сценарист сиквела. "Страсті Христові" - це лише початок, і ще є багато про що розповісти", - стверджує натхненний чоловік.

Представники Гібсона не прокоментували заяву Уоллеса. Чутки про продовження "Страстей Христових" ходили по Голлівуду ще з часів прем'єри першого фільму, але місяцем раніше австрало-американський кінодіяч дав їм новий поштовх, згадавши бажання зняти сиквел в своїй промові в християнському Університеті Ліберті.

Рендалл Уоллес зазначив, що Мела Гібсона підштовхує взятися за нову кінокартину рух Євангельських християн, які дуже тепло сприйняли фільм "Страсті Христові".

"Страсті Христові" - фільм 2004 року режисера Мела Гібсона. Знята незалежної кіностудією Icon Productions з бюджетом в тридцять мільйонів американських доларів кінокартина змогла зібрати понад 600 мільйонів в прокаті по всьому світу, таким чином ставши найуспішнішим незалежним кінопродуктом в історії.

Особливістю кінострічки, що оповідає про останні 12 годин життя Ісуса Христа, стало використання стародавніх мов, що дозволило по-новому поглянути на добре відомі події.

 

Джерело - Кореспондент, Фото - lifetimetv

Поділіться з друзями: