Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Лют 2016

«Легенда Г’ю Гласса» і Тарковський. Порівняння кадрів

Читайте більше в рубриці Кіно
 

Деякі сцени фільму «Легенда Г’ю Гласса» (The Revenant) режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту і оператора Еммануеля Любецкі схожі на сцени із "Сталкера", "Іванового дитинства" і "Дзеркала" відомого режисера Андрія Тарковського.

Режисер і дизайнер з Росії Михайло Петрик опублікував відеоролик, в якому показав подібність деяких сцен з фільму Алехандро Іньярріту "Легенда Г'ю Гласса" і фільмів Андрія Тарковського.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Зокрема, фільм з Леонардо ДіКапріо в головній ролі в деяких сценах схожий з фільмами "Андрій Рубльов", "Сталкер", "Дзеркало", "Ностальгія" і "Іванове дитинство".

В інтерв'ю, присвячених фільму "Легенда Г'ю Гласса", Іньярріту підтверджує, що надихався фільмами Тарковського, зокрема, "Андрієм Рубльовим", який режисер називає одним зі своїх найулюбленіших фільмів.

Нагадаємо, що "Легенда Х'ю Гласса" отримала 12 номінацій на премію "Оскар". Це фільм, заснований на реальних подіях. Леонардо ДіКапріо грає Г'ю Гласса, першопрохідника, що бере участь в експедиції в Північній Америці початку ХІХ століття.

Фільм став успішним і в кінопрокаті: у Великобританії він досі тримається на першій сходинці за касовими зборами. В Україні "Легенда Г'ю Гласса" теж виявилася на першому рядку бокс-офісу в перші два тижні прокату. В цілому в Україні фільм зібрав 16 млн гривень на 186 екранах (подивилося його 254 тис. глядачів). При бюджеті в 135 млн доларів фільм Іньярріту, згідно з даними сайту Boxofficemojo, зібрав 282 млн доларів у світовому прокаті.

 

Джерело - Лівий берег

Поділіться з друзями: