Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Лют 2016

«Легенда Г'ю Гласса». Іньярріту отримав головну нагороду Гільдії режисерів

Читайте більше в рубриці Кіно
 

Леонардо ДіКапріо і Алехандро Гонсалес Іньярріту накопичують перемоги з фільмом «Легенда Г'ю Гласса». Так, мексиканському режисерові Алехандро Гонсалесу Іньярріту вручили головну нагороду Гільдії режисерів Америки (DGA) за картину «Легенда Г'ю Гласса».

Вперше один і той же режисер став володарем цієї престижної премії два роки поспіль. У минулому році найвищою нагородою DGA була відзначена стрічка Іньярріту "Бердмен", що отримала потім і Оскара за найкращу режисуру.

"Я відчуваю, що мені надзвичайно пощастило, і, перш за все, я надзвичайно вдячний", - сказав режисер, виступаючи в Лос-Анджелесі на церемонії вручення премії.

Зі сльозами на очах Іньярріту подякував своєму батьку, який помер два роки тому, а також мексиканським робітникам, які допомагали готувати церемонію вручення призів в лос-анджелеському готелі "Хаятт Рідженсі Сенчури Плаза".

"Це зовсім не ті люди, яких описує Дональд Трамп, скажу я вам", - заявив режисер, посилаючись на критичні на адресу мігрантів виступу нью-йоркського мільярдера, який виборює право бути висунутим кандидатом в президенти США від Республіканської партії.

Претенденти на "Оскар"

Іньярріту обійшов британського режисера Рідлі Скотта, номінованого на премію за фільм "Марсіанин", що розповідає про астронавта, що застряг на Марсі.

Леонардо Ді Капріо - один з претендентів на "Оскар" за найкращу чоловічу роль

Ця кінокартина, також як і фільм «Легенда Г'ю Гласса», є одним з основних претендентів на премію "Оскар", церемонія вручення якої відбудеться 28 лютого.

Фільм «Легенда Г'ю Гласса» став лідером за кількістю номінацій на премію Оскар в 2016 році, претендуючи на перемогу в 12 номінаціях.

Картина Алехандро Гонсалеса Іньярріту також отримала премію "Золотий глобус" як найкращий фільм року.

Леонардо ДіКапріо, який виконав у «Легенді Г'ю Гласса» головну роль, отримав нагороду Гільдії кіноакторів США.

 

Фото rollingstone.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему