Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Кіно

«Фонтан». Фільм схожий на життя. Фільм, що зашив у собі минуле, теперішнє та майбутнє як закономірність, як одне ціле. Лейтмотив картини просто кричить: «Вічності не вистачає для життя, а смерть вдячна й миті. Тому пильнуй кожну мить».

В Україні повномасштабно відбуваються прем'єрні покази нового українського ігрового кіно "Тіні незабутих предків". Ми, звісно, не могли оминути прем'єру чергового вітчизняного "масового" фільму. Враження від картини загалом позитивні. Сценарій, сюжет, актори, озвучка... - чудово. Актори більше ніж порадували. Вдалий дебют в українському великому кіно Дмитра Ступки. Гарні враженні від молодих акторів. Як і від "маститих", зокрема й "курбасівців" (той же Олег Цьона).

«Меланхолію» данського кінорежисера Ларса Фон Трієра визнали кращим фільмом 2011 року.

Завтра - прем'єра фільму Михайла Іллєнка «ТойХтоПройшовКрізьВогонь». Українське кіно як секс - це вже фізіологічна потреба. Сподіваюся, після прем'єри цього фільму українському кіно пощастить бути регулярним, із задоволенням та на вибір...

Рецензія на фільм «Про що ще говорять чоловіки» (Росія, 2011)

Режисер – Дмитро Д'яченко

У ролях – Леонід Барац, Ростислав Хаїт, Олександр Демидов, Каміль Ларін, Олексій Кортнєв, Олена Бабенко, Наталя Швець, Катерина Вілкова, Володимир Меньшов

Цими вихідними в Черкаському обласному краєзнавчому музеї відбувся показ фільмів в рамках Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини DocudaysUA. І хоча на всеукраїнському рівні цей фестиваль проходить уже восьмий рік поспіль, але Черкасах він був презентований вперше. Офіційними партнерами стала РНГО  «Центр соціального партнерства» у співпраці із  краєзнавчим музеєм та Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром.

«ПочатокПопередня123НаступнаКінець»
Сторінка 3 з 3