Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Кіно

Деякі сцени фільму «Легенда Г’ю Гласса» (The Revenant) режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту і оператора Еммануеля Любецкі схожі на сцени із "Сталкера", "Іванового дитинства" і "Дзеркала" відомого режисера Андрія Тарковського.

Гільдія кіноакторів США (Screen Actors Guild Award, SAG) назвала найкращим актором року Леонардо ДіКапріо за головну роль у стрічці «Легенда Г'ю Гласса». Брі Ларсон отримала нагороду в категорії «Найкраща актриса» за головну роль у картині «Кімната».

Гільдія продюсерів США оголосила фільм "Гра на пониження" найкращим фільмом 2015 року. 27-а церемонія нагородження кінокартин відбулася в Лос-Анджелесі увечері 23 січня. На премію Гільдії продюсерів США в номінації "Найкращий фільм" претендували стрічки "У центрі уваги", "Легенда Г'ю Гласса", "Марсіанин", "Шпигунський міст", "Божевільний Макс: Дорога люті", "Голос вулиць", "Бруклін" і "Вбивця".

Вісім фільмів змагатимуться за найбільш престижний кінотитул. Серед них - "У центрі уваги", "Легенда Г'ю Гласса", "Гра на пониження", "Божевільний Макс" і "Марсіанин".

9 лютого відбулася прем'єра українського кіноальманаху «Закохані в Київ».

У четвер, 3 жовтня, у Києві презентували перший фільм Віктора Андрієнка (я пам'ятаю його із «Шоу довгоносиків»). Стрічка «Іван Сила» розповідає про українського богатиря Івана Фірцака – найсильнішу людину планети 1928 року. Фільм розрахований на дитячу аудиторію. Це коротке викладення фактів. Далі спробую проаналізувати стрічку.

«ТойХтоПройшовКрізьВогонь» сьогодні активно обговорюється. Критикують – достатньо агресивно – новий український фільм, як правило, люди, які здебільшого дивляться невибагливі серіали, тусуються біля якихось конкуруючих угрупувань або просто не сприймають щось таке «хохляцьке».

В українському прокаті з'явився повнометражний дебют режисера Валентина Васяновича. Цю картину називають "відродженням" вітчизняного кіноматографу. Звісно, після фільму "ТойХтоПройшовКрізьВогонь", який подарував глядачеві режисер Михайло Іллєнко.

Рідко ходимо в кінотеатр, бо звикли до домашнього "кінозалу". Аж ось - "Великий Гетсбі" від австралійського режисера База Лурманна. Таке собі голлівудське шоу. Гарно дивиться в 3D на великому екрані. Ретрофантезійна кінокартина про американські мрії, жінок і гроші. Яка ж мрія без жінок? Які ж жінки без мрій/грошей?

Узагалі прізвищ акторів і режисерів здебільшого не запам'ятовую. Та й не люблю всілякі культи. Зчитую, радше, якісь ідеї-відчуття. Однак віднедавна Джузеппе Торнаторе став для мене справді великим режисером, кінокартини якого шукаю і з задоволенням переглядаю. Так, уже подивився сім фільмів Торнаторе. Можливо, лише один із них не справив на мене якогось особливого враження. Що тут казати, стрічки італійського режисера - справжні шедеври.