Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Кіно на двох

НародUA дарує собі й усім любителям кіно нову цікаву рубрику. Тут ви знайдете оригінальний формат кінорецензій. "Кіно на двох" - для справжніх гурманів кіномистецтва.

Це не просто рецензії на фільми. Це, так би мовити, "подвійний удар". Одна кінорецензія від двох кіноманів.:) Погляд з різних точок зору, кіновідчуття різних людей. Гендерно збалансований (чоловіка й жінки) погляд на кіно представників різних поколінь...

"Кіно на двох" - живе, інтерактивне відчуття фільму. Ми переглядаємо кінокартини одночасно і в інтерактивному режимі - в чаті - паралельно обмінюємося відчуттями і думками. Відтак кожен викладає свій погляд на естетику, відчуття і зміст цілісного твору. Це не лише надзвичайно захоплює, але й творить цікавий формат кінорецензії, відкриває живий і нестандартний погляд на кіно.

У цій рубриці ви знайдете популярні блокбастери й маловідомі фільми, новинки і класику, експериментальне кіно і мейнстрім. різні жанри і стилі...

Насолоджуйтеся кіномистецтвом разом з НародUA!


"Кіно на двох" після фільму "Гра на пониження", котрий нещодавно отримав одного із "Оскарів", представляє "ретро" – стрічку "Солдатська дівчина". Чому саме ця кінокартина? Ми розпочали гру під назвою "улюблені фільми" :) Тож якщо ви хочете поділитися з НародUA своїм улюбленим фільмом, аби відтак ми створили на ці шедеври оригінальну кінорецензію – пишіть на e-mail narodua@narodua.com.

"Кіно на двох" продовжує тішити кіноманів і експериментувати з жанрами-темами. Наша кінорецензія розкриває ще один фільм, що претендує на "Оскар" (раніше НародUA рецензував топову "Легенду Г'ю Гасса"). Байопік "Гра на пониження" Адама МакКея – фільм непростий, неоднозначний і доволі специфічний. Далеко не всі гурмани кіно сприймуть цю піраміду економічної теорії, схем і маніпуляцій на фоні глобальної іпотечної, фінансової кризи 2008-2009 років. В оригінальній комедійно-драматичній подачі від Адама МакКея.

"Кіно на двох" від НародUA дарує шанувальникам кінематографу інтерактивну кінорецензію на стрічку "Коханий з майбутнього" відомого режисера Річарда Кертіса. Саме цей режисер подарував світові уже "класичну" з-поміж мелодраматичних фільмів "Реальну любов", а також разом із Стівеном Спілбергом створив чудову воєнну драму "Бойовий кінь".

Як завжди, подаємо в рецензії сприйняття й естетичні відчуття фільму двох авторів-учасників дійства. Цього разу чи не вперше на емоційно-естетичному рівні вони мають багато чого спільного :)

Цього разу в центрі нашого кіновсесвіту - «Легенда Г’ю Гласса» (The Revenant). Картина претендує на Оскар. Химерний режисер Алехандро Гонсалес Іньярріту і геній відеокадру Еммануель Любецкі створили епічну й красиву стрічку з Леонардо ДіКапріо й Томом Харді.

Тож "Кіно на двох" від НародUA представляє гурманам кіно надзвичайно трендовий фільм. Як завжди, сприйняття стрічки двох учасників інтерактивного рецензування різні, тож кінорецензія на «Легенду Г’ю Гласса» – оригінальна і збалансована різними поглядами й естетичними відчуттями. Подаємо кінорефлексії обидвох авторів "Кіно для двох" в одному тексті, як і безпосередні враження від перегляду в форматі чату. Насолоджуйтеся кіно разом з НародUA!

"Кіно на двох" від НародUA представляє усім любителям кінематографу черговий фільм. Це доволі культова стрічка режисера Джима Шармена «Шоу жахів Роккі Хоррора». Якщо попереднього разу "подвійний удар" кіноманів презентував інтелектуальну й глибоко філософську кінокартину "Догвілль", то цього разу наш вибір (обираємо почергово) випав на необтяжений ідеями, пародійний і трешовий фільм. І знову відчуття й думки учасників цього інтерактивного споглядання-пережиття-рецензування розходяться, що робить кінорецензію НародUA достатньо різнобарвною і цікавою. Отже, кіномюзикл «Шоу жахів Роккі Хоррора». Традиційно подаємо "непоєднувані" думки про фільм двох авторів в одному тексті, а також інтерактивні враження від перегляду в форматі чату. Насолоджуйтеся кіно разом із нами!

НародUA на межі 2015-го і 2016-го років дарує собі й усім любителям кіно новорічний подарунок - нову цікаву рубрику. Тут ви знайдете оригінальний формат кінорецензій. "Кіно на двох" - так би мовити, "подвійний удар". Одна кінорецензія від двох кіноманів. :) Погляд з різних точок зору, кіновідчуття різних людей. Гендерно збалансований (чоловіка й жінки) погляд на кіно представників різних поколінь... "Кіно на двох" - живе, інтерактивне відчуття фільму. Ми переглядаємо кінокартини одночасно і в інтерактивному режимі - в чаті - паралельно обмінюємося відчуттями і думками. Відтак кожен викладає свій погляд на естетику, відчуття і зміст цілісного твору. Це не лише надзвичайно захоплює, але й творить цікавий формат кінорецензії, відкриває живий і нестандартний погляд на кіно. Як переплітаються кіновідчуття, іноді абсолютно "непоєднувані", в одному тексті двох різних людей - здогадуйтеся самі:) Відкриває "Кіно на двох" експериментальний фільм відомого режисера Ларса фон Трієра "Доґвілль" з Ніколь Кідман у головній ролі. Тож гарного перегляду! Дивіться кіно разом із нами...

«ПочатокПопередня12НаступнаКінець»
Сторінка 2 з 2