Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Лип 2015

З чого почати саморозвиток?

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Як стати успішною людиною? Просто іти, робити маленькі кроки вперед. Народ UA публікує статтю про те, як почати саморозвиток.

Секрет саморозвитку

З чого почати саморозвиток? Це фундаментальне питання для людини, яка хоче стати успішною. Тому що саморозвиток і успіх дуже тісно пов'язані. Можна сказати, що одне є прямим наслідком іншого.

Тому хочу дати вам кілька базових порад, які допоможуть вам у цій справі, починати яку ніколи не пізно. Саморозвиток, як і любов, - для будь-якого віку.

Як кажуть, краще пізно - ніж ніколи :)

Отже, з чого ж почати саморозвиток, щоб стати успішною людиною?

1. Читання, читання і ще раз читання.

На перших порах вам як повітря необхідно читати книги з саморозвитку - це буде міняти ваше сприйняття і мислення. А слідом за ними підуть і інші дії, що будуть давати нові результати.

Є одна хороша мудрість: хочеш мати те, що не маєш - почни робити те, чого поки не робиш. А для цього і потрібно інше мислення, його дозволяють знайти саме книги з саморозвитку.

Книги можна скачати в інтернеті. Ще краще - віддати належне авторському праву :)

Заходьте і завантажуйте те, що вам сподобається. Не важливо, з якої книги починати, головне ПОЧАТИ.

2. Розвивайте сміливість досягти успіху.

Тому що успіху багато людей підсвідомо бояться. А хтось і явно. Адже разом із зростанням успіху зростає і величина відповідальності, на що не кожен згоден.

Хтось боїться, що його не прийме оточення. Мовляв, скажуть, ти весь такий крутий успішний, нам тепер з тобою не по дорозі, тому що у нас не залишилося спільних інтересів...

Хтось боїться зазнатися або просто зажрались. Мовляв, буде у мене багато грошей, я буду лінивим, товстим і так далі.

У кожного свої таргани, яких треба спочатку виявити, а потім витравити всіх до єдиного. Тому що стати успішною людиною з такими думками і побоюваннями неможливо за визначенням.

3. Розвивайте успішні звички.

Звички - це, мабуть фундамент, який слід зміцнити для стабільного і прискореного зростання. Я б навіть питання з чого почати саморозвиток перефразував в "які успішні звички існують і як мені їх розвинути?"

А які вони?

Першу і найголовнішу я вже назвав - читати книги з саморозвитку, щоб змінювалося сприйняття і мислення.

Друга дуже успішна звичка - це регулярна фізична активність. Тому що вам потрібна додаткова енергія для змін. І найпростіший спосіб її отримати - це зміцнити тіло і зробити його сильнішим.

Адже психічна та фізична енергія дуже тісно пов'язані. Просто спробуйте хоча б робити невелику зарядку вранці, і ви швидко помітите потужний ефект від цієї практики.

І третя успішна звичка - один подвиг в день. Це означає кожен день робити щось, що вас просуне вперед до ваших цілей і мрій. І робити це ДО КІНЦЯ, а не просто робити видимість діяльності.

Проблема в тому, що зазвичай на такі справи не залишається часу або сил після всього іншого. Саме тому ця звичка така важлива. Без неї ви взагалі не зрушите з місця, тому що не будете ніколи знаходити часу на розвиток і рух вперед.

Це база, з чого почати саморозвиток. І навіть ці прості речі дозволять вам стати успішною людиною. Само собою, якщо ви будете їх застосовувати на практиці, а не просто прочитаєте і приймете до відома.

Тому відкрийте в собі сміливість досягти успіху. Вона у вас є, просто вона завалена різним мотлохом і тому ви можете її не помічати і відчувати невпевненість у собі.

Далі почніть читати книги з саморозвитку. Поки без розбору, бо тут кашу маслом не зіпсуєш.

І, звичайно ж розвивайте успішні звички.

І тоді для вас стати успішною людиною буде лише питанням часу.

Тому вперед!

А ще щоб у вас відпали всякі відмовки типу «я занадто старий», «я занадто молодий", "не досить розумний-красивий-талановитий» і тд, подивіться відео про одну людину, з неймовірно сильною волею і величезним серцем.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Бажаємо успіхів! Головне - просто йти вперед.

 

Джерело startyourlife.ru, фото wallpapersdesign.net

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему