Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Черв 2015

У чому сенс життя людини?

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Сенс життя - вічне питання, і тут немає однакових і правильних відповідей. Кожна людина повинна знайти свою відповідь на питання "У чому сенс життя". А її можна знайти не у мудрих філософських книжках, а лише в житті, досвіді, конкретних справах і власних відчуттях. Сенс життя - у щасті, мирі з собою й любові. НародUA публікує статтю про сенс життя.

Сенс життя

к ви думаєте, в чому сенс життя людини? Саме для вас? Адже багато думок з цього приводу, але не факт, що саме для вас, для вашого серця вона буде істинною.

Можна сказати, що сенс життя людини, - у поверненні до споконвічної цілісності і чистоти, через розкриття потенціалу. У відновленні чистих, здорових каналів нашої взаємодії з навколишнім світом.

Адже очевидно, що все в світі взаємопов'язано.

Так само очевидно, що від наших думок і вчинків залежить не тільки наше життя. Вони впливають на благополуччя нашого оточення, і не обов'язково людей.

Але тим не менш, ми часом це забуваємо, занурюючись повністю у вирішення своїх проблем і завдань або в задоволення власних потреб. Таким чином, ми перетворюємось на замкнуту на собі систему, і знову забуваємо про взаємозв'язок усього в нашому світі, про те, що ми маємо всередині, то бачимо і зовні.

А зовні не завжди все влаштовує, адже так? І часом так хочеться звинуватити у своїх проблемах всіх, кого завгодно, починаючи від політиків, закінчуючи кліматичними умовами. Але за свої проблеми ми несемо відповідальність самі.

Як сказав Карлос Кастанеда: "Якщо тобі не подобається те, що ти отримуєш, зміни те, що ти даєш».

І тут дуже хочеться поговорити про нашу благодійність і любов.

Нашу, тому що кожен з нас кожну секунду здійснює Дії: ментальні, фізичні, духовні - не важливо, важливо те, що всі ми, поки живемо, діємо, а ось що несуть наші дії, добро чи ні, це вже інше питання.

Збагачують наші дії, наші творіння нас і навколишній світ чи ні, стаємо ми кращими чи ні, наближаємося ми до себе і Бога або, навпаки, віддаляємося?

Здавалося б, до чого тут сенс життя людини і благодійність?

Більшість людей вважають, що благодійність - це організація або участь у будь-яких акціях і кампаніях, жертовних зборах, але відчуйте суть самого слова: Благо-діяти. Робити добро.

Навіть якщо ви, сидячи в своїй кімнаті або за кермом автомобіля, усвідомлюєте, що ваші думки зараз руйнівні і починаєте спрямовувати потік думок в творче, позитивне русло - ви вже здійснюєте благодійність, зберігаючи чистоту свого розуму.

Як сказав один хороший чоловік: «Не намагайтеся змінити світ, намагайтеся змінюватися самі».

Завжди починайте з себе, повертайтеся до внутрішньої досконалості і чистоти.

Якщо в особі чоловіка-дружини ви бачите в основному роздратування, невдоволення або претензії, задумайтеся: а самі ви завжди спокійні? Або все ж є всередині натягнута струна, яка від одного дотику готова лопнути і породити шквал емоцій, докорів і всього іншого «багатства», що вона стримувала.

Що я можу робити, щоб стало краще?

Завжди ставте собі питання: «Що я можу змінити в цьому випадку, щоб стало краще?», і зробіть це.

Чи завжди ваші думки чисті і спрямовані на те, що вас і ваше життя буде творити, або ж вони агресивні, сповнені жалю, образ, гніву і несуть лише руйнування здоров'я, сім'ї, роботи і т. д.?

Якщо у нас всередині війна, то і зовні вона неминуча - з другою половинкою, з дітьми, з сусідом, з колегою. А якщо внутрішні війни у більшості людей? До чого це веде - очевидно....

Якщо ви відчуваєте, що вас заносить в думках, зробіть глибокий вдих, прислухайтеся, прислухайтеся до своїх відчуттів, і якщо ця думка вас сковує кайданами, провокує на важкі емоції - перемикайте свою увагу на інші думки. Подумайте, що ви сьогодні можете зробити або, навпаки, не зробити, щоб стало краще?

Від чого ви наповнитеся енергією? Що ви можете подарувати коханій людині? Які дії приведуть ваші справи на роботі в більший порядок?..

Або відкиньте важку думку питанням "З чого я взяв, що станеться саме так? Адже може бути і по-іншому! Як?"

Головне - перемкніть свою увагу з руйнування на творення (хоча трапляється, що для того, аби щось кардинально поміняти, без руйнування ніяк не обійтися, але зараз мова не про це).

Якщо регулярно виконувати таку практику, ваше життя помітно зміниться.

Ви навіть не уявляєте, який внесете вклад не тільки у власне благополуччя, але й в загальний ментальний фон.

Завжди починайте з себе, несіть своїми діями добро.

Можна довго чекати, коли екологи та волонтери зберуть все сміття і наша природа очиститься. Можна довго чекати і участі в таких кампаніях, коли хтось організовує масову акцію по збору сміття в наших лісах.

А можна просто забирати і прибирати за собою сміття, адже всі ми любимо відпочивати на природі, і всі ми любимо, коли незаймана вона зустрічає нас. Адже простіше простого залишити після себе її такою ж недоторканою. Забравши все сміття з собою, і навіть прихопивши пару мішків чужого пластику та металу.

І це буде вашою благодійністю. Яка виходить з Серця, з любові не тільки до себе, своїх дітей, але й до тієї землі, яка подарувала нам усе.

Для того, щоб бути благодійником, не обов'язково мати кошти, щоб перераховувати їх нужденним, хоча це дуже гідно.

Щоб бути благодійником, вже досить того, щоб щоденні справи, великі і маленькі, несли користь, і ви помітите, як ви і ваш світ перетворитеся!

Так чи не в цьому сенс життя людини - самому ставати кращою і разом з цим покращувати простір навколо себе природним чином?

Слухайте себе, довіряйте собі і будьте щасливі!

Наостанок, хочеться розповісти невелику історію про чудесну стареньку, яка одягає Африку.

Ліліан Вебер в свої 99 років спритно втягує нитку в голку і строчить чергову сукню для дівчаток з бідних африканський сімей. За два роки вона пошила більше 800 легких платтячок, кожне з яких унікальне й неповторне, адже носити їх будуть дівчата, а дівчаткам, як відомо, в однаковому красуватися не хочеться.

Знаючи цю дівоче якість, Ліліан прикрашає кожну сукню по-особливому.

До свого 100 річного ювілею, Ліліан Вебер хоче поставити рекорд і зшити першу тисячу нарядів, а потім йти на новий.

Все своє життя Ліліан Вебер пов'язувала з благодійністю, і ось тепер, співпрацюючи з фондом «Little Dresses For Africa», вона дарує радість юним красуням з країн «третього світу», а в подяку отримує їх щасливі усмішки!

 

Джерело, фото startyourlife.ru

Поділіться з друзями: