Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Черв 2015

Три кроки до вашої мрії, які можна зробити сьогодні

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Публікуємо цікавий авторський матеріал для саморозвитку. У ньому йдеться про швидкі й рішучі кроки до здійснення нашої мрії, до нашого щастя. Це стаття Олени Рєзанова, автора проекту про самореалізацію «Life is Now».

Я маю справу з мріями. Така в мене класна робота. Найчастіше люди приносять мені свої мрії в такому, знаєте, довгому ящику. Трохи запилені, іноді зі слідами сліз. І звучить при цьому сумна казка. Про втрачений час.

Казка про втрачений час - це зазвичай так: ... щовечора рік за роком страждати, що ти, офісний менеджер, народжений бути письменником, і при цьому не написати ні рядка... Або три роки мріяти про стартап у Кремнієвій долині і жодного разу там не побувати... Або мріяти про винні тури в Італію, але навіть не порахувати приблизний бюджет поїздки. Або... - напишіть сюди вашу нездійснену мрію з довгої шухляди.

І на питання «А чому так довго (рік-три-п'ять) ви відкладаєте зміни на краще, не роблячи навіть спроб?», я завжди чую масу причин.

Лінь, страх, відповідальність, синиця-журавель, «від добра добра» та інша важка артилерія, що зводиться до слова «неможливо».

А ви помічали, що слово «неможливо» говорять ті, хто сам мало що спробував і мало чого досяг? І чим менше людина успішна, тим впевненіше звучить його «неможливо». Але це його "неможливо", не ваше.

А неможливе трапляється. Вірніше, трапляється багато такого, що ви і планувати боялися, а воно вийшло. І ви були до цього готові, бо знали, чого хочете.

Знайомі мені люди, які живуть там, де їм подобається, і роблять те, що люблять, рідко вживають слово «неможливо».

Але до справи. Я не знаю, з чим пов'язана ваша, конкретно ваша мрія. Напевно, з чимось позитивним, раз ви читаєте цей сайт. Що я хочу зробити - я хочу допомогти вам почати.

Як здійснити мрію

Діставайте свій довгий ящик. Час прийшов.

Три простих кроки, для яких навіть не треба вставати зі столу перед комп'ютером.

Перший крок. Поселіть її у вашому всесвіті

Розповім власний приклад цього першого кроку. Тоді я це зробила чисто інтуїтивно, але зараз я розумію, що це було дуже правильно.

Отже, уявіть людину, яка все своє свідоме життя мріє стати шеф-кухарем, вчитися в Парижі, і все це приблизно так само реально, як переселитися в мультик «Рататуй».

Одного разу я просто сіла і написала листа до Парижа, в ту знамениту кулінарну академію, де вчать французьких шефів. А коли прийшла відповідь, я навіть відчула якийсь шок. Відповідь була реальною, там були подробиці про вступ, про оплату, про початок навчання, і ще там були вкладені документи, серед яких особливо мене вразила табличка з розмірами для шефської форми і ковпака.

Розумієте? Для мене це можна було порівняти з тектонічним зрушенням.

До цього листа все було міфічним і нереальним. Десь там Париж, шефи з блакитними стрічками, а тут ось воно - стало реальністю.

Коли це стає частиною реальності, слова «нездійсненне» і «неможливе» замінюються на «складне», «непросте», - але це вже розмова про щось реальне.

Отже, зараз вам те ж саме належить зробити з вашою мрією...

Хочете відкрити йога-ретрит на Балі? Дивіться оголошення по нерухомості на острові і пишіть запит... Хочете видати книгу - зайдіть на сайт видавництва у розділ для авторів і дізнайтеся, що для цього треба... Хочете вчитися акторській майстерності в Голлівуді? Знайдіть там курси і напишіть запит. Лише один. Цього буде достатньо для того, щоб нереальна мрія стала цілком реальною частиною вашого всесвіту. Що нам і було потрібно зробити.

Крок другий. Напишіть собі привіт з майбутнього

Уявіть той час, коли все вийшло. Усе як ви хотіли.

Уявіть якомога більш детально і знайдіть в цьому прекрасному майбутньому той момент, коли ви зайняті чимось фантастично-класним... Ну, наприклад, ваш йога-ретрит знімає BBC... або ви вже підписуєте триста п'ятидесятий екземпляр вашої книги, а черга бажаючих тільки зростає... або ви на ланчі з Ілоном Маском обговорюєте нові проривні технології.

А тепер там, у вашому прекрасному майбутньому, беріть паузу на пару хвилин («соррі, друг Ілон, термінова справа!») І пишіть собі лист в сьогодні. Можете прямо у своїй електронній пошті. У темі поставте рік і місяць - той, у майбутньому. Напишіть про те, як у вас все чудово, і дайте кілька порад собі сьогоднішньому.

У виразах можете не соромитися («лінива дупа» у цьому контексті буде звучати непогано), головне, щоб це був заклик до конкретних дій. Можете навіть порадити, з чого почати - тим цінніший привіт.

Крок третій. Поставте будильник на початок

Ось такого підступу ви явно не очікували. Але я наполягаю, це працює! Що вам потрібно - лише визначити початок вашого світлого майбутнього, і це буде ... сьогодні. Краще не пізніше восьмої вечора, щоб був час на подумати.

Отже, будильник задзвенів. Усе почалося. Прийміть цей факт. Ніяких більше негативних монологів в голові на тему «бути чи не бути». Ніяких міркувань.

Будильник - це точка неповернення. Усе вже почалося.

Що ви тепер будете робити? Сідайте і обміркуйте. Накидайте план. Хоча б на найближчий тиждень...

А я вже сказала, що через годину будильник повинен задзвонити знову? Ні? Адже це важлива умова. Ви поставите його лише на одну годину. Цей другий дзвінок буде означати для вас одне з двох - або «ура, це була всього лише гра», або «що, вже? Але я вже реально почав».

Цікаво, яка реакція буде у вас? Ну що, вперед?

 

 

Джерело ideanomics.ru

Фото tahrirnews.com

Поділіться з друзями: